Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 2 urama:

seveda se sestavlja po zaporedju. Fuknes vn vse vrecke stevilka 1 in sestavis part 1. Ponavadi so separirane kocke po velikosti. Jaz jih stresam po lonckih. 

 

pol je to res zgleda sam pr fakih 

nekak sem zadnje čase bolj sam to kupoval

 

oz ne.

 

The Mandalorian & The Child 75317

sigurno ne gre zaporedje po vrečkah ...

Povezava do prispevka

Camper je res star set. Sem mislu se nabavit pa ga zdej ni vec za dobit. Hrosca sem se dobu. V hroscu so ble ze vrecke po stevilkah.

 

Mandalorian set sem pa ze lani nabavu v leclerku. 50% off :)

 

Drgac pa land rover je res kul set. Fajni za sestavljat, res je proper komad. Kar so manjsi avtomobili so skos eni kompromisi. 

 

 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 5 urami:

Tisti, ki ste kupi raketo: kolk vreck je blo notr? Jst sm klasicno dobil odprto skatlo, ceprav me je baba prepricevala da je to original zaprto.

yeah, right.

jst mam 12 vreck.

 

 

251CEE8E-A400-4552-BFCE-6B3BE17B060E.jpeg

Tudi jaz jih imam 12 notri.

+ Huda navodila.

 

Zdj sm pa nazaj dal šele za RD lahka sestavljam :D 

Povezava do prispevka

Mal sem razočaran na Legom ... sem kupil tovorni vlak set. In zadeva rabi 10 AAA baterij (6 vlak, 4 daljinec). In to danes, ko ima že vsak kuhinjski/kopalniški/delavniški pripomoček iz hoferja akumulator na polnjenje. Tamal mi potem že po dveh dnevih jamra, da rabi nove baterije. A to je res to, kar Lego ponuja v 2021?!? Podn ej ... V katalogih ne nejdem kake alternative. A ponujajo kitajci kaj za polnjenje, da bi vtaknil not v tisto kocko namesto 6-ih baterij?

 

P.S. z baterijami za polnjenje imam slabe izkušnje, zato nisem niti probal. Ene zadeve sploh ne delujejo z njimi. Nisem štromar, ampak predvidevam da zato, ker so 1.2 voltne ... te za enkratno uporabo pa 1.5V.

uredilo bitje Haderach
Povezava do prispevka
Haderach reče pred 4 minutami:

Mal sem razočaran na Legom ... sem kupil tovorni vlak set. In zadeva rabi 10 AAA baterij (6 vlak, 4 daljinec). In to danes, ko ima že vsak kuhinjski/kopalniški/delavniški pripomoček iz hoferja akumulator na polnjenje. Tamal mi potem že po dveh dnevih jamra, da rabi nove baterije. A to je res to, kar Lego ponuja v 2021?!? Podn ej ... V katalogih ne nejdem kake alternative. A ponujajo kitajci kaj za polnjenje, da bi vtaknil not v tisto kocko namesto 6-ih baterij?

 

P.S. z baterijami za polnjenje imam slabe izkušnje, zato nisem niti probal. Ene zadeve sploh ne delujejo z njimi. Nisem štromar, ampak predvidevam da zato, ker so 1.2 voltne ... te za enkratno uporabo pa 1.5V.

Ali lahko daš mogoče ime kompleta? 

 

Jest nimam nobenih problemov s polnilnimi baterijami sicer ne za lego. 

 

Mamo pa cel kp stvari na dalinca. Od enelop so.

 

Je pa klele zanimivo napisano

https://www.quora.com/Why-are-rechargeable-AA-batteries-made-to-be-1-2V-while-alkalines-are-1-5V#:~:text=Because they have different cell,or 1.6 ) volt nominal output.&text=Non-rechargable batteries list the,batteries list the nominal voltage.

 

Tko da če ne boš lih kake sbuđet kupil mislim da nebi smel problem bit.

Povezava do prispevka
Haderach reče pred 1 uro:

 

60198

 

60198_alt1.jpg

Aha ok zgleda da je nek "standard" battery pack to...

 

Če kupiš polnilne kvalitetne baterije nebi smelo biti problema.

 

Je pa en sicer na drugem modelu predelal na eno 9v baterijo.

 

 

Lahko mata s tamalim projekt :D

 

Ps še to poglej... Lahko da je kaka napaka

 

 

 

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka

Today we’re getting our first official, high-quality images of LEGO’s next tribute set, 40450 Amelia Earhart Tribute, by way of the Australian LEGO certified store. According to the Australian LEGO store, the set will be a free Gift with Purchase for customers who spend at least $199.99 AUD starting tomorrow, Feb. 22, until supplies are exhausted. There’s no word yet on the promotion details in other parts of the world. It follows on two previous tribute sets, 40291 Creative Personalities featuring Hans Christian Andersen, and 40410 Charles Dickens Tribute.

 

LEGO-Gift-with-Purchase-40450-Amelia-Ear

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...