Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 10 urami:

To so norci kaj delajo

Nevem zakaj lego ne naredi ene serije bolj dodelanih modelov kot so UCS ampak tudi manjsih setov pa da ni 1x na leto k izdajo zadevo

 

Cobb Vanth's Speeder from The Mandalorian.

 

ze tezim tipu za manualse :D

 

158152990_10157572596747471_390276898492

 

158273789_10157578943647471_896269945591

 

Dej nehi no, zdej pa že ornkg lušte delaš :) 

Povezava do prispevka

Hmmm.Naročil in plačal preko Paypala. Vse kul, na legotu mi izpiše številko naročila.

Zaprem stran, čekiram maile na telefonu in imam samo mail od Paypala, da sem submittal order. Grem na LEGO.COM in med naročili v mojem profilu ne najde nič. Je normalen tak  zamik? Bi štekal, da bi pisalo kak payment pending ali karkoli, ampak da ni prav nič. Na mailu pa ne duha ne sluha o legotu :o 

 

EDIT: Nevermind. Zgleda imajo 15 minut zamika. Zdaj mi kaže order. Svašta...

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Ma dej, prsežem, da je bil pred parimi tedni na brick.si Razor Crest še na voljo, pa sem si rekel, da bom počakal do marca da dobim še Amelio.... Just my luck..... "obvestite me, ko dobimo novo pošiljko" FUUUUUUUUUUUUUUU.... oh well.... no Amelia :D Druzga me pa nč ne mika da bi zagonu 100+eur 

Povezava do prispevka

Today, The LEGO Group presented the financial report for the full year of 2020. An online event was hosted by the company's CEO, Niels B Christiansen, who announced a strong growth of all key indicators. In 2020, the revenue grew 13 percent to DKK 43.7 billion compared with 2019, while consumer sales grew 21 percent compared to the same period. Operating profit was DKK 12.9 billion, an increase of 19 percent compared with 2019....

https://www.brothers-brick.com/2021/03/10/the-lego-group-reports-double-digit-growth-in-both-sales-and-revenue-in-2020-news/

Povezava do prispevka

Morem rečt da še nisem dobil poškodovane škatle, grem pa zmeraj na osebni prevzem v šiško.

Je pa res da skos neki hendlajo s temi poškodovanimi pa odprtimi, pa ponavad niso niti tolk ceneje da bi rekel ajde... ker mam zmeri filing da bo kej manjkal pa to...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...