Skoči na vsebino

LEGO

Denny Crane

Priporočeni prispevki

• 2 tedna kasneje...
Hernier reče pred 1 uro:

Ful lep set. Ampak se ga ne da posebej kupit al? 

Žal je bil set samo got GWP v avgustu za nakup nad 200 EUR. Sedaj nakup možen na second marketu. Bom imel še enega novega navoljo/naprodaj.

Lahko pa da ima božiček Boris še kakšnega Gratis.....:w00t:

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 2 urama:

Žal je bil set samo got GWP v avgustu za nakup nad 200 EUR. Sedaj nakup možen na second marketu. Bom imel še enega novega navoljo/naprodaj.

Lahko pa da ima božiček Boris še kakšnega Gratis.....:w00t:

Nimam enega sm mel viska sm podaril zobarju

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Hud ko peper, en boljših buildov. Kako mojstri to naštudirajo mi je znanstvena fantastika. :w00t:

Drugače malo popravkov z dodatnimi kockami, sploh zadni pult original bel. Čakam še na glavno stvar, custom krom felge in zadnje 4 krom rore.

LEGO Lamborghini Countach 1.jpg

LEGO Lamborghini Countach 2.jpg

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 6 urami:

Hud ko peper, en boljših buildov. Kako mojstri to naštudirajo mi je znanstvena fantastika. :w00t:

Drugače malo popravkov z dodatnimi kockami, sploh zadni pult original bel. Čakam še na glavno stvar, custom krom felge in zadnje 4 krom rore.

LEGO Lamborghini Countach 1.jpg

LEGO Lamborghini Countach 2.jpg

Tvoje slike? 
Hud model

Povezava do prispevka
Boris reče pred 26 minutami:

Tvoje slike? 
Hud model

Seveda, valjda niso sosedove.... :rofl: ;)

Sam čisto amateriš setup, bolje, da ti ne govorim, kaj sem dal za ozadje, pa fil luči, haha novi črni predpražniki od VW na lagru, LED luči od pecikla ... :rofl: Spodaj črno zrcalo res ostalo še od časov fotkanja. Mogoče nabavim, kot si je kolega oreng zrihtal za svoje makete namenska ozadja, male luči. Samo takle za mal pofotkat, če znaš kakšne trike v Photoshopu, bo ok. ;)

Res priporočam, kdo zbira avtomobile, pa še skonto je velikokrat Porsche. Lambo zgleda bolje kot originalno mišljen model in tudi ne razpade se, kot marsikateri MOC, zelo stabilno zgrajen.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

Meni teli avti ne navdusujejo. Mam zlo rad starwars moce. 

Tisto zgleda tudi top, samo še bolj vrtoglave cene, ker je bistveno večje številko kock.

Vsak ima svoje tematike, sreči smo si različni, zato si pa LEGO mane roke.... :rofl:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 urami:

Meni teli avti ne navdusujejo. Mam zlo rad starwars moce. 

Od starbricks-a, katerega si že vzel, res nima konkurence, kakšne MOC-e dela in potem prodaja z navodili in nalepkami, bolano.

Najnovejši projekt:

Opis slike ni na voljo.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...