Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

29178454_10156205289191263_5559806573074

 

 

 

Obe ligi aktivirani. Mislim, da bi vsi, ki ste lani sodelovali morali biti že zraven, pa sigurno bo še na mail priletelo kakšno obvestilo. Prosim, da se še tukaj pofočkate tisti, ki se še niste. Oz. še bolj pomembno, če kdo ne bi igral naj pove, da lahko še poiščemo zamenjavo. 

 

@Jude Sem te dodal v obeh ligah za so-komiša, če si za. In upam, da ostali nimate nič proti. Tako da lahko tudi sami kaj zrihtate, če me slučajno kdaj ne bo, ker ne vem, koliko mi bo letos uspelo biti aktiven. 

 

Lahko tudi narediš ankico. ;) 

 

Drugače pa kar se drafta tiče, bi sam predlagal standardno - v ponedeljek (4.9) ali torek (5.9) pred začetkom lige. Takrat so rosterji ekip že večinoma znani (če se še slučajno kdo poškoduje ali pa pride do kakšnega trejda). Nekje zvečer po 20h, najprej dinasty, potem pa še PL. Lahko pa tudi predlagate druge termine, če ti komu ne ustrezajo. 

uredilo bitje ronaldinho
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Boysi termine drafta sem nastavil:

 

Premier league: ponedeljek, 4.9.2023 ob 21:00

Dynasty: ponedeljek, 4.9.2023 ob 20:00

 

Vse managerje ekip v Premier league prosim za glasovanje v anketi (pollu), katerega vprašanje je zastavljeno v ANG, da tudi turška igralca razumeta:

 

What scoring system would you prefer for this season of Premier league (note that this league has been played in standard scoring system since its inception)?

 

Option 1: Standard scoring (0.1 points per yard, 0.0 points per reception)

 

Option 2: PPR scoring (0.1 points per yard, 1.0 points per reception)

Povezava do prispevka
Seth reče pred 30 minutami:

A si dal pol gor anketo? Ne najdem nikjer. 

Sem dal, ampak meni jo odpre samo v appu (android), v brskalniku pa mi messageboarda sploh ne odpre :/

 

loading.png

 

V dynastyju je treba keeperje na roke nastavit, ničesar nisem spreminjal razen ure drafta.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Seth reče pred 52 minutami:

Meni na kompu isto šrota v prazno. Na android appu pa mi piše pod LM Poll da še ni nobene ankete. Jebeni ESPN, ni čudno da je vse v pizdi ko pa toliko odpuščajo. :D Aha za Dynasty pa sem našel keeperje preko kompa, na telefonu pa tudi ne. 

Ko sem prvič objavil LM Poll ga ni nihče videl. Tako da sem v Message board objavil temo "Scoring sytem for season 2023" kjer je poll notri. Deluje zgolj v appu.

 

Drugače pa ja, ESPN je šel v k ...

 

P.S.

A smo vsi drugače, Saints se je javil. Samo za TD's FTW ekipo ne vem točno. 

 

@Pr4iseK3K @Uros upam, da sta videla termine draftov.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

V Premier in Dynasty popravljen scoring za reception na 0,5 točke (Half PPR).

 

@ronaldinho vprašanje glede drafta v dynasty: Draft oder boš ti nastavil, smatram, da prva picka najslabša ekipa prejšnje sezone in tako naprej?

Sploh ne znam nastavit draft orderja, bi ga že jaz.

 

Edit: našel in tudi vidim, da si že nastavil.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...