Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

najbolj plačani igrauci letošnje Eurolige: https://www.eurohoops.net/en/trademarks/1559225/the-top-10-euroleague-salaries-2023-24/

zame kar nekaj zanimivih podatkov. Pričakovau sem višjo plačo pri bratama Hernangomez. To, da je Slukas drugi najbolje plačan v ligi me je kar presenetlo, ker ni več rosno mlad. Pa Real nima igralca na tem seznamu, to pomeni, da nihče pri Realu ne dobi več kakor 2M po sezoni, sem bil prepričan, da Tavares dobi več. npr. pri Barci ima Satoransky 2M, koliko sem gledal Barco je to veliko preveč, kolikor pokaže.

Me pa veseli, da se je letos kar nekaj igralcev preselilo iz NBA v Evropo, kljub temu, da bi za 5 minut na tekmo v NBA dobili veliko več denarja, kakor sedaj v Euroligi.

Povezava do prispevka

Olimpija pa kasira porcijo od zvezde, res katastrofalna predstava. V izjavah konstantno berem, da bodo rabli par mesecev, da se uigrajo in ne stekam kaj je to neka nova fora. Ekipa ma dva reprezentanta, sem kar ziher da vecina boljsih ekip po evropi ni kompletnih par mesecev pred sezono pa ne zgledajo tako za kurac. Pa da bi vsaj recimo glas in scuka igrala 30 min, pa niti to ne. Ne vem kako sem spet nasedel na te bajke o solidnih okrepitvah, res se sreca da ne prodajajo paketa kart za eurocup. Ker tej ekipi manjka dosti vec kot tisti nemec, ki jim je spizdil v efes. Also bi bilo verjetno bolj pametno placat dragica kot 3-4 od teh modelov, ki jih imajo v rosterju. Valda upam, da se sestavijo ampak to zgleda res slabo.

Povezava do prispevka

Pismo res škoda za tale nerealen floater na koncu. Sicer je Cobbs dal eno podobno nerealno sekundo prej, ampak lahko bi kronali tole z zmago :( Blažo je zamudil v obrambi. Je pa res da je Feliz dal ene dva podobna že med tekmo. Sicer se ta tekma ni zares izgubila na tem floaterju, tisti 4je faljeni prosti so bili podarjena šansa. Joventut je bil zelo premagljiv, ampak Olimpija še ni na nivoju da bi lahko to unovčila, sploh po včerajšnjih poškodbah in 5 osebni Matkovića. So bili pa blizu in napredek je viden. Žal to ne bo pripeljalo ljudi v dvorano :/ 

Povezava do prispevka

Res skoda za poskodbo scuke, z njim (ali pa radovicem) bi verjetno to dobili, tako pa je joventut z visjimi igralci vztrajno napadal blazica in armanda precej uspesno. Skoda tudi za poskodbo radicevica, se mi zdi da so z njim na parketu zgledali dobro. Drugace pa jim ni kaj ocitati glede pristopa, v igri pa imo se precej rezerv, imo je k tesnemu rezultatu precej pripomoglo, da sta blazic in cobbs odigrala res dobro tekmo (razen zgresenih prostih). Najvecji dolznik zaenkrat armand, tu bi znala bit sansa za glasa (vceraj ni navdusil, ampak je tezko kaj pricakovati ce prvic vstopi v 28. minuti). Upam, da ne naberejo spet 5, 6 zapprednih porazov in ze decembra koncajo evropske sezone, iz tega vidika bi zmaga res sedla. Bo pa jebeno z enim playem, mam filing da zna radicevic manjkat dlje casa. Me ne bi cudilo ce spet aktivirajo rebca 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...