Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Tole je pa čist drug sistem tekmovanja kot na Japonskem. Če Slovenija pride ven iz kvalifikacij pa v noro neugodni skupini kjer je premagljiva zgolj Avstralija lol. Itak pa Slovenci nimajo šans proti Grčiji če bo zanje igral Giannis. Razen če se Dončič in Prle strgata s ketne in zadeneta oba skup ene 15+ trojk. Vsekakor bo pa tole epski turnir kar se kvalitete ekip tiče, če seveda ne bo poškodb.

 

s81fu58pB02zP3b76poWRA.jpg?v=20240319182

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 15 minutami:

 

Za 2,5 mio so se prodal. :sick: Bruka

 

Sam kako bodo to izpeljal? Če bodo morali letet v Dubaj na njihove domače tekme potem teh  2,5 mio niti logističnih stroškov ne pokrije.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Sam kako bodo to izpeljal? Če bodo morali letet v Dubaj na njihove domače tekme potem teh  2,5 mio niti logističnih stroškov ne pokrije.

 

Baje je dogovorjeno, da vse stroške potovanja in nastanitve krije Dubaj. Teh 2,5 mio je samo 'pristopnina'.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Dino Murić

... o odnosih v košarkarski reprezentanci

 

Seveda Sloveniji privoščim nove zmage, a vse bolj mi je jasno, da je reprezentanca postala velika kuhinja. Ti meni, jaz tebi. Ni prave iskrenosti.

 

Način komunikacije ni na pravi ravni, kar bi lahko potrdili reprezentanti, če bi si seveda upali. Žal je vse v slogu: bodi raje tiho in lahko boš igral. Kolikokrat so mi to rekli. Lahko bi bil v reprezentanci, a nočem na takšen način. Na začetku mi je bilo še žal, zdaj pa ne, saj raje povem, kar mislim. Vedno pravim: bodi človek, imej hrbtenico. Danes so pa vsi tiho in delajo, kar se jim reče. In samo kimajo.

 

Dino Murić, košarkar GDD-ja Šenčur (med letoma 2010 in 2015 pa član Olimpije), o odnosih v slovenski članski košarkarski reprezentanci. Vir: Modre novice.

  • Račka +1 3
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...