Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

The final prediction by FiveThirtyEight on the morning of election day (November 8, 2016) had Hillary Clinton with a 71% chance to win the 2016 United States presidential election,[67] while other major forecasters had predicted Clinton to win with at least an 85% to 99% probability.

Povezava do prispevka

Res so mi dobri komentarji pod tistim posnetkom Sleepy Joea, sej to se vsakmu zgodi, sej veste kaj je mislil, bil je še pod vplivom k je šel na grob...

 

Če ne bi vmes 5x kandidiral za senat bi jim še verjel. Bomo pa videli čez 4 leta, če bi Trump res bil večje zlo. Jaz nisem tako prepričan, razlog je v temu, da bo v letu ali dveh predsednica Kamala.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
bainit reče pred 21 minutami:

The final prediction by FiveThirtyEight on the morning of election day (November 8, 2016) had Hillary Clinton with a 71% chance to win the 2016 United States presidential election,[67] while other major forecasters had predicted Clinton to win with at least an 85% to 99% probability.

Sej to sem mislil. Tiste pred tem so pa zadeli 50/50.

Povezava do prispevka

Biden čaka na CNN da mo pove a je zmago

 

"Biden is planning to declare victory if news organizations say he won the presidential election — even if Trump won't concede"

 

https://www.businessinsider.com/biden-plans-to-declare-victory-even-if-trump-contests-election-results-2020-11

 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

Ja, samo Michigan lahko izgubi, v Pennsylvaniji ima 700k prednosti, pa še 36% za preštet, kar dvomim, da bo nadoknadilo razliko. Wisconsin tudi dvomim, da bo kar vse za Bidena od zadnjih 10%.

Pennsylvania
20 electoral votes · 64% reporting
42,4%2.153.153
56,4%2.859.138
Michigan
16 electoral votes · 68% reporting
45,1%1.656.076
53,3%1.955.654
Wisconsin
10 electoral votes · 90% reporting
47,2%1.354.960
51,3%1.471.501
uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 minuto:

Trump je rekel, da je zmagal. CNN dobiva živčni zlom. 

 

A Trump ve kaj, ki mi mogoče ne vemo? 

 

Ker zaenkrat naj bi bilo še neodločeno...

pensilvanija ima glupo pravilo, da lahko glasove po pošte začne šteti šele, ko se volišča zaprejo in ko se volišča zaprejo, naprej začnejo štet redne glasove, nato pa iz skladišč pripeljejo še ostale, ampak to kdaj traja tudi cel drug dan ali celo teden; v povprečju do zdaj je biden dobil 65-75 % pri glasovih po pošti, kar bi še lahko flipnilo pensilvanijo (ampak imo ne, ker ima skor 700.000 prednosti trenutno)

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 minutama:

Trump je rekel, da je zmagal. CNN dobiva živčni zlom. 

 

A Trump ve kaj, ki mi mogoče ne vemo? 

 

Ker zaenkrat naj bi bilo še neodločeno...

A se zajebavaš

 

Tip že odkar mu ankete slabo kažejo joka o prevarah ker je pač moten in ni sposoben prenesti poraza

 

CNN doživlja živčni zlom, so weak

Nočejo, da se jim država po 250 letih zgledne demokracije izrosi v Zimbabwe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...