Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Majek reče pred 1 uro:

Goddamn, če je to res. Bo treba spet preuredit wishlisto. Hvala bogu, da ima lego community https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rlYfEXtNKxUOZt2Mfv0H17DvK7bj6Pe0CuYwq6ay8WA/edit#gid=806306913, da vsaj vem kdaj se kaj upokoji in lahko vrstni red nakupov spreminjam. :lol: (bemit lego droga. zakaj sem padel nazaj not. je blo 20 let fino brez :S)

 

Ja poznam ta tvoj občutek glede tega povratka. 

 

Saj tudi jaz sem davnega konec leta 2021 si rekel, da kupim sam Pirate Barakudinega zaliva pa ono večjo kovačijo. In to je bilo po dolgem temnem veku, ko nisem imel interesa za lego sete. Pol pa se je ta temni vek končal in evo kje sem. 

 

Boy, ko bi le vedel kako bo vse skupaj eskaliralo. Se dejansko tudi kontroliram in taktično izbiram samo določene tematike. Vitezi, vesolje, pirati, pa kakšen "licenčne" ki je blizu temu. DnD bo v bližini "vitezi". 

 

Določenih tematik in licenčin ne tikam, ker ni vredno. Saj so kvalitetne in dobre, ampak prednost imajo te izbrane tematike. Po njih se orientiram in gre.  Leto 2023 je bilo še kar znosno. Sam to leto 2024 je pa naval te tematike, da moram konkretno taktizirati. 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...