Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Danes sem bil v lego store v btcju. Sem imel za porabiti stare pike. Veljajo do konca septembra,kogar zanima. Novi sistem je pa 3 kocke na 10 eur. V bistvu 3 % od nakupa. Ko zagoniš 1000 eur, začneš dobivat 6%. Končni cilj pa je 10.000 eur, da začneš dobivat 9% od nakupa na kartico :D

 

Ampak moram reči, da so zelo ustrežljivi. Otrokoma je orodajalec pogruntal 8 manjakočih lego mario figuric iz vrečk (serija 2). Sem mu rekel,da kupim vseh 8, če jih pogrunta.... Smo bili v trgovini kakšne pol urce. Prodajalec vse pretipal in sedaj doma odpremo....vse so pravilne...nust amazing.... potem sem pa zase še vzel NASA Discovery. Po odbitku s točkami je do 200 eur zmanjkalo še 9 eur.... si je mulc izbral še oblekico za lego mario...tako da imam tudi sailboat. Poslikam, ko sestavimo :D

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 43 minutami:

saj je najbolj genericna mozna hisa na svetu v filmih :D

 

winter zgleda cist bolano

titanik tud kr

Winter village je zgolj simbolicna fotka prvega in najbolj iskanega (ter posledicno ene 400+€ dragega) seta v liniji zimskih setov.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...