Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

zdej se mi ne da googlat ampak mislim da so se italjani odlocili zato da se kraj razvije je zona free tax. In mas vse dost poceni

 

Livigno has been recognized as a tax free zone since ancient times, when the distance from the other centers and the poor communication routes made it a center completely isolated for much of the year.

Povezava do prispevka

Trenutno sem v fazi sestavljanja lego mize za otroka, pa me zanima kje bi lahko kupil tiste starejse plosce za cesto in krizisca, te nove mi sploh niso vsec. Pa se v dvomih sem a bi jih fiksiral na mizo ali pa bi jih zgolj polozil. Plan je sestavit lego mesto z aktualnimi lego city seti in custom stavbami, sestavljenimi iz kombinacije kock, ki jih kupujemo v bulku (tiste skatle s 700 kockami za cca 50 eur). 

Povezava do prispevka

Also

 

 

https://www.thebrickfan.com/lego-creator-2022-rumored-sets/

 

noodle shop/townhouse je verjetno novi modular.

Viking ship se cuje dobro. Upam da ne bo 3in1, ker te serije so mi mal underwhelming.

glihkar sem sestavil pirate ship 3in1, pa ni bas nesto (sploh v primerjavi z metalbeards sea cow, ki je res proper in financno dosegljiva gusarska ladja),

tak da ne pricakujem prevec. Mi je pa zanimivo, kako lego prca s starimi temami s temi 3in1 izdajami

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...