Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 7 minutami:

Ali še ceneje

https://www.idisplayit.co.uk/us/stands/4cm-angled-display-stand-for-lego-models/

https://www.idisplayit.co.uk/us/stands/8cm-angled-display-stand-for-lego-models/

 

Samo meni osebno so takole tiltani avtomobili malo čudni.  Edino sprejemljivo bi mi bili ala kultni prozori iz Dukes Of Hazzard, Smokey And The Bandit, Bullitt, The Italian Job, The Blues Brothers, itd... kjer klasike letijo po zraku in seveda Doloreon. ;)

tole je pa res ugodno

 

jst sm si jih mislu sam narest, ker tisti za 30gbp so predragi

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Pozdravljeni,

 

v teh dnevih razmišljam o nakupu 2 lego setov preko mimovrste, pa me zanima kako je z dobavljivosti v praksi? Pri enemu setu piše da je dobavljiv v kratkem, za drugi pa da bo na voljo šele čez nekaj dni.

 

Ker vem da ima mimovrste težave z dostavami me zanima koliko bi bil realni čakalni čas da bi dobil oba artikla dostavljena? 2 tedna?

 

Hvala za mnenja iz prakse.

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 1 uro:

Pozdravljeni,

 

v teh dnevih razmišljam o nakupu 2 lego setov preko mimovrste, pa me zanima kako je z dobavljivosti v praksi? Pri enemu setu piše da je dobavljiv v kratkem, za drugi pa da bo na voljo šele čez nekaj dni.

 

Ker vem da ima mimovrste težave z dostavami me zanima koliko bi bil realni čakalni čas da bi dobil oba artikla dostavljena? 2 tedna?

 

Hvala za mnenja iz prakse.

 

 

pri mimovrste pazi, ce ti je slucajno pomembno v kaksnem stanju so skatle

 

ker imajo vse poskodovane, strgane, z luknjami, itd.

 

jst sm nazadnje dobil odprto embalazo, ceprav nisem narocil odprte in sem se dva meseca prepucaval, da sem uredil

Povezava do prispevka

@lenkas. Hvala, to pa meni ne diši preveč. Skratka kje ponavadi naročite, da je zadeva v OK stanju.

 

Sicer pa sem malo pogledal okoli tega seta Piratov Barakudskega zaliva, ampak kar gledam stvar najbrž ni več na zalogi, tudi preko uradne Lego strani piše sold out, a to pomeni da tega seta ne bo nikoli več na voljo in da ga tudi ne bodo naredili nove serije kosov? :(

 

če je tako pol sem se dober zaklal, da nisem prej tega nabavil, sicer pa je druga opcija da mi nekdo to proda po višji ceni seveda. Ko vem da obstajajo razni skalperji, ki hoardajo cele škatle in prodajo pol po ne vem koliko % višji ceni kot je uradna, tržna... dober sivi trg je to, ni kaj.

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...