Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 22 urami:

Dej povej kak je build jst sm nafilu kosarico jutri gre dalje vse

Zaenkrat 3/13 vreck.

Nekaj korakov je kar tricky, zabavno se zacne kasneje, ko levele sestavljas. Je pa nekaj easter eggov, ki jih kasneje med sestavljanjem prekrijes, tako kot ta zvezdica spodaj.

7803DCE9-0978-4AA6-8F76-07236A3FA9DF.jpeg

C7CF05F8-F28D-45EE-9804-9D76CDF73783.jpeg

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 2 urama:

Če si napisal, da greš večkrat  Anglijo in lahko tam prevzameš brez vsega. :nicjasno:

Grem ene 5x letno, samo imam gor tok robe že, ker ne morm vsega dam spravt.

Pa vseeno prisparam tut tisti strosek nakupa ce naredim sam :P

 

Morm se na posto poklicat pa carino, ker mailov ocitno ne poznajo, da uprasam ce sam sebi pošljem stvari iz uk v slolvenijo kako je potem z davkom in carino.

 

Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 4 minutami:

Grem ene 5x letno, samo imam gor tok robe že, ker ne morm vsega dam spravt.

Pa vseeno prisparam tut tisti strosek nakupa ce naredim sam :P

 

Morm se na posto poklicat pa carino, ker mailov ocitno ne poznajo, da uprasam ce sam sebi pošljem stvari iz uk v slolvenijo kako je potem z davkom in carino.

 

ce gres v uk in prides nazaj z robo, mors tud carino placat. nima veze, ce sebi posiljas. 

Povezava do prispevka

do zdej nisem se nikoli pa moja tudi ne, pa sem bil od brexita gor dvakrat, zdej grem tretjic, ona pa dvakrat tukaj

 

sicer pa, kako mi bodo zaracunal davek in carino na rabljene gate

 

to bi rad vidu kje zapisan

 

also sith je bil najcenejsi po tujini 80e

https://geizhals.eu/lego-art-star-wars-the-sith-31200-a2325028.html

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Aww shit šele danes sem videl, da gre Batmobil 1989 ven iz ponudbe in sem ga najverjetneje zamudil. Predolgo sem igral igro how low can you go in izvisel, ker vidim da ni več nikjer na zalogi. Upal sem, da se bo kje pojavil deal za 25% off :cry:

 

Kako to, da set ni bil naveden v sekciji "retiring soon" in potem samo "sold out lol"? :ranting:

uredilo bitje Denny Crane
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 30 minutami:

Aww shit šele danes sem videl, da gre Batmobil 1989 ven iz ponudbe in sem ga najverjetneje zamudil. Predolgo sem igral igro how low can you go in izvisel, ker vidim da ni več nikjer na zalogi. Upal sem, da se bo kje pojavil deal za 25% off :cry:

 

Kako to, da set ni bil naveden v sekciji "retiring soon" in potem samo "sold out lol"? :ranting:

Lstore hrvaska ga se ima, lahko se v zagreb peljes ponj.

Povezava do prispevka

Jao še Barracuda ja... Tam sem tudi zamudil tisto noro akcijo na mimovrste za 120€ al koliko je že bilo. Imam občutek, da mi bo za to vedno žal. Zdej me toliko hajpate za Batmobila, da ga bom še res šel iskat. Sicer sem se mislil potolažit z Mustangom in Bonsaijem, ker se mi je ravno pravi bonsaj posušil. Nekaj bo potrebno naredit, da ne bom slučajno decembra brez novih kockic. :santa:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...