Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Henrik reče pred 1 uro:

@lenkas. Hvala, to pa meni ne diši preveč. Skratka kje ponavadi naročite, da je zadeva v OK stanju.

 

Sicer pa sem malo pogledal okoli tega seta Piratov Barakudskega zaliva, ampak kar gledam stvar najbrž ni več na zalogi, tudi preko uradne Lego strani piše sold out, a to pomeni da tega seta ne bo nikoli več na voljo in da ga tudi ne bodo naredili nove serije kosov? :(

 

če je tako pol sem se dober zaklal, da nisem prej tega nabavil, sicer pa je druga opcija da mi nekdo to proda po višji ceni seveda. Ko vem da obstajajo razni skalperji, ki hoardajo cele škatle in prodajo pol po ne vem koliko % višji ceni kot je uradna, tržna... dober sivi trg je to, ni kaj.

 

 

 

Edn jih je samo v SLO kupu skor 40 setov...

mimovrste je mel res carski deal 1x

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 1 uro:

na mimovrste se ti splaca it osebno v trgovino, ce je na zalogi in izberes najlepsega

 

drugace pa je polno stacun tudi v sloveniji, kateri prodajajo vecje lego sete

 

tudi eleclerc, vecji interspari in tavelki mercator centri

 

 

Izgleda že dolg nisi bil v kateri od teh trgovin. Najboljše se drži eleclerc, ostali so pa ratal tema... interspari so čist  kurcu ratal na splošno kar se komplet igrač tiče. Splača se pogledat muller!

Povezava do prispevka
keba reče pred 4 urami:

Je kdo zasledil kaksne dobre akcije setov za black friday. Predvsem me zanima Ideas in Creator expert.

 

Kolikor sem videl ima Muller že popuste na igrače in od petka dalje bodo še dodatni popusti. Če imaš kakega v bližini, pojdi vržt en uč. Mi za petek planiramo Xmas shopping za mularijo :P

Povezava do prispevka
Boris reče pred 21 urami:

jst mam tega kolkr hoces bom poslikal doma po 19 uri pa bos povedal katerega ti pomerim 

ce mi napises stand seta bi blo se lazje ti takoj povem ali imam ali ne

No dej poslikaj pa ti sporocim, lahko mi na zs posles slike

 

Tomyboy reče pred 32 minutami:

Danes ga imaš za 103 EUR...:P

bom reskiral pa pocakal na black friday :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...