Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Fak this shit no... 

Nism je mislu kr sestavit pa najprej sem ze mislu kr nazaj fuknt postarju... 

Zavito v prozorno folijo... W t f...

Extreme digital... 

Do zdej je blo vse perfektn, tokrat pa razocaran. 2 skatli sta prsli tak. Vsaj kantina je bla v original lego dodatni skatli pa je se niti nism upu odpret:) 

Dost legokock za letos nic vec fertiiiiiik!!!!! :)

IMG_20211228_133625.jpg

IMG_20211228_133651.jpg

Povezava do prispevka

Sestavljam stare sete iz 90s in ugotavljam, da mi manjka par deset raznih koščkov, sekir, magičnih palčk,.. Spoznavam bricklink (waw, kako super - včasih sem jokal, če sem izgubil košček) - ampak ne vem še točno kako optimalno kupiti. Zaenkrat sem ugotovil, da lahko dam želene koščke v wishlist, pa potem on avtomatsko najde in pogrupira, da v enem nakupu lahko dobim kar največ koščkov. Poštnine so mastne, si predpostavljam.

Any hints za bricklink beginnerja? Naj gledam bolj slovenske dilerje? 

Povezava do prispevka

Pha, zmazek od globusa... 

 

Je pa tamala dobila Lego Friends. Pofl od pofla so tisti možički, ki so priloženi. Pa to ne zdrži 5 minut cel. Al odpade frizura, al razpade na polovico, roke in noge kot iz zobotrebcev. 1/10 za igralno izkušnjo. Sede se jih ne da pripopati n kocke, lahko samo stojijo, pa še to takoj odpadejo od podlage. Podn. 

 

Dajmo kak nov avto no, ne pa tele kvadraste nebodijihtreba. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...