Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Tale grad sem danes nabavil. Včeraj sem razmišljal da bi imel en manjši grad za vse svoje old school figurice pa da je relatvino poceni. Kitajci na žalost nimajo nekih impresivnih gradov v rangu pod 100 evrov, tale originalne mi je bil za 85 pa kar všeč pa lepo detajliran. Upam da se nisem zajebal:D

creator castle.jpg

Povezava do prispevka

Očitno nihče ne kupuje fake gradov:D

 

Drugače so fake kitajske ladje res proper kvaliteta. Sem že ene tri sestavil pa so, razen lego trademarka, praktično identične originalom - seveda za petino cene:D  Pa še ene par zelo proper čisto "originalnih" setov imajo kitajci. 

 

Gradovi so pa precej žalostni ja. Starih klasik praktično ni, samo neki novejši modeli, ki so vsi mega masivni in tudi kar dragi. Edina res proper zadeva mi je tale winterfell grad iz Game of Thrones. Pa še "originalni" set je:rofl:

winrer.PNG

Povezava do prispevka

Ewo takole, pa so prazniki mimo in Legice sestavljene. Sine sestavil Porscheja, ta mala London arhitekturo in ne morem povedat kok vesel sem bil, ko sem ju videl vsakega v svoji sobi na polno gruntat in razmišljat navodila in sestavo.

 

Proud dad, prav uno, yes, to je to. 

 

Mulc je rabu dva dni in pol da je spravu skipi Porscheja, zajebal 1 kocko na strehi, narobe obrnil, da se ne da namestit antenca, ampak nisem htel komplicirati in sva pustila tako, ni se mi res dalo dol trgat strehe in popravljat zadaj. Je pa avto faking HUGE in sem res vesel, da je žena dala zeleno luč za proper omaro v galeriji, da bomo lahko imeli te LEGO razstave tam. Čeprav so me prsti srbeli za znoret sem se držal nazaj in skor nič nisem pomagal pri sestavi, samo nasvet in tu in tam poiskal kako kocko in sina opozoril na razlike v dimenzijah, postavitvah itd. Ta Technic je lahkjo kar tricky s pogledi iz različnih kotov v navodilih, je moral parkrat popravljati, na srečo nič večjega, ma vseeno, zahteva zbranost pri sestavi teh skoraj 1.100 kock. Fenomenalen build, nimaš kaj, vrhunsko, res.

 

London je bil zame osebno manjše razočaranje, čist preveč finished product in premal Lego pridiha, ampak ajde, hčerka je bila res happy in je lepo sestavila vse sama, volk sit koza cela. 

 

Zdaj pa dalje. Žena je rekla, da bi ona mela Pariz, jaz sem nagledal Fiata 500, zanimiive so mi te rozice tut...ampak gledam in je dobavljivost povsod problem. Se mi ne mudi, do zimskih počitnic morata biti naslednja 2 seta doma...Pariz in Fiat 500.

 

Vmes pa z veseljem spremljam tole temo in če se najde kaj zanimivega ubavim. Happy to be back. :)

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 59 minutami:

Tale grad sem danes nabavil. Včeraj sem razmišljal da bi imel en manjši grad za vse svoje old school figurice pa da je relatvino poceni. Kitajci na žalost nimajo nekih impresivnih gradov v rangu pod 100 evrov, tale originalne mi je bil za 85 pa kar všeč pa lepo detajliran. Upam da se nisem zajebal:D

creator castle.jpg

Kupi se dva in naredi res proper grad, mas na netu navodila

Povezava do prispevka

Iščem 42098 set (car transporter). Valda ga leta 2019 nisem kupil, potem je pa šel ven iz prodaje. Sedaj pa sem samo našel na bricklinku, kjer je cena ok, ampak kak ima poštnino tako drago, da naj se gre solit. EU mora seveda bit, ker DDVja pa že ne bom plačeval. Pozna kdo kako štacuno kje? Tudi bolha nima nič.

Povezava do prispevka

Pomoje zdej ko pride nova serija ven, bo cena se narasla.

pa ze tak so bolane cene.

tole je blo 2012 30€, zdej pa ne dobis pod 120€.

da ne govorim tower of orthanc pa battle of helms deep, prvi je severno od 500, drugi pa zelo blizu.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Ali pa da jih kitajci pofejkajo:D mislim da so zaenkrat samo fake ladjo naredili, jo imam doma, samo še nisem sestavil:hmm:

Majo kinezi ful orkov pa tega, tak da za armado nardit si safe.

 

 

drgac je pa cela lotr in hobbit serija iz famozne ere, ko so se rjave kocke lomile.

men se na sreco ni nobena, ne bi si pa upal razstavit in potem nazaj sestavit.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 11 minutami:

Hahahah... Sem tak slab z imeni, bolj star bolj pozabljiv.... pol te morem frendat, da spet ne zamešam kdaj... :rofl: 

Nimam več pleha sem dal naprej.

Jst sm za bozic dobil, pa ze mam.

mas se kako drugo malenkost?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...