Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 5 minutami:

Dejch, ti samo ponavljaš eno in isto. Cyberpunk 2077 na PS4 je bil polom. Pravtako ni šans, da bi PS4 ali PS4pro poganjala Returnal in Demon's Souls Remake 60fps.

 

Vsi tares hudi špili razen Nintendo Zelde so multiplatform. PS5 ne rabi še enega Ratchet & Clanka, Horizon 2 ali pa Spiderman 2 :D kvečjemu še več Elden Ringov in Baldur's Gatov,  te Sony ekskluzive ne pridejo bliz takim špilom

ja pa če je bil polom, še zmer ps5 nima ničesar vrednega omembe. ne vem kaj mi morta atomic pa galko dissat z 8bitnim igrcam dissat. koj kurac je kle pozitivnga? sej štekam. pač leaders. sam pizda a ne smem met svojega mnenja, k sploh ni čist mim. ja pizda kaj je s tem narobe. pa tud dokurčimi da me tedva alfa samca vedno zatreta. kaj pa sm jz tok proti community? pizda valda mi živc poka. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

ja pa če je bil polom, še zmer ps5 nima ničesar vrednega omembe. ne vem kaj mi morta atomic pa galko dissat z 8bitnim igrcam dissat. koj kurac je kle pozitivnga? sej štekam. pač leaders. sam pizda a ne smem met svojega mnenja, k sploh ni čist mim. ja pizda kaj je s tem narobe. pa tud dokurčimi da me tedva alfa samca vedno zatreta. kaj pa sm jz tok proti community. pizda valda mi živc poka. 

Sam k govoriš v absolutih

 

PS5 poganja vse dosti boljše od PS4, je tiha, smooth, z dosti boljšo uporabniško izkušnjo, vrhunskim joypadom in par multiplatform mojstrovin a la Baldur's Gate 3 

 

Enostavno gledano širšo sliko je PS5 edini smotrni nakup. Razumem, da je tebi kot PS4 ownerju lahko predrag za upgrade, ampak vseeno je objektivno dejstvo, da je to res dosti boljša konzola od PS4, v bistvu prva res dobra konzola z vidika hardwara po 20+ letih, hkrati je pa dosti bolj future proff od PS4, katerega življenjskega cikla je pač konec

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Sj ne rabi bit ekskluziva, ze dejstvo da al igrice ni na ps4 al pa da tece iz 19fpsji namesto 60, govori v prid PS5. Ce bi pa PS5 stala 2000e bi pa lah rekl, da se ne splaca tok. Realnost je pa taka da prodas ps4pro, doplacas 200e in dobis 100x boljso konzolo. Zdj pa dost alkohola 

ja pa pizda a si bral kar sm pisal? reku sm da nima ps5 nič ekskluziv in da po 4 letih je najslabša sony konzola. pizda kaj kurac kle pišem? vse kar sm reku je resnica. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Dejansko smo jih vec nasteli, sam pol si ti zacel se neke pogoje postavljat. Jbg pac se ne spoznas, ker si se nisi uspel privosciti PS5 (najboljse Sony konzole ever)

če ste našteli 2. pol so bli pa remastered pa remake. sej tko btw jz priznam kadr nimam prav, sam kle mam prav. pa tko btw še zdej si lahk prvoščm ps5 tud na moj stinking pay. 

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Doba ekskluziv se končuje (razen za Nintendo). Best I can do is timed exclusive

kokr kol to smo se fajltal kle na forumu. zdej smo pa pozabl, da to nardi konzolo. jz sm sm reku kaj je res. ps5 nima ničesar, ničesar čuješ. in to je katastrofa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...