Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

K-man reče Dne, 17. 4. 2023 at 15:53:

Pač jaz bom zelo razočaran, čeprav realno nisem verjel, da jim lahko uspe, tudi zdaj, ko so nanizali spet 7 zaporednih zmag (pred tema dvema remijema). 

Pač City je brutalna mašina, Arsenal je pa komaj dobro začel graditi proper ekipo. Še lansko leto je bilo cel kup parazitov v klubu. 

Sem bil včeraj jezen, kako nonšalantno so zafurali tekmo. Ne razumem zakaj ne greš pri 2:0, ko so oni še vsi zmedeni, na polno in jih nakantaš za 5 golov. 

Nehaš igrat in jih spraviš nazaj v igro, bravo res.

 

Po drugi strani je pa to sezona, ko sem po kar nekaj letih spet užival v nogometu, ki ga Arsenal igra, na nek način mi je že to dovolj. 

Ker zadnja leta Wengerja pa Emery era, pa potem Artetini začetki, to je bil nogomet za žile rezat.

 

Ti še enkrat limam tole kemik, da ne boš vlekel nekih svojih zaključkov, kot si napisal. 

Pa res nizko ste padli navijači Uniteda, da ligaški pokal smatrate za uspešno sezono :D

 

To kar sem zgoraj napisal je bilo pa seveda prcanje zelo na prvo žogo.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 7 urami:

 

Pa res nizko ste padli navijači Uniteda, da ligaški pokal smatrate za uspešno sezono :D

 

 

 

Meni je to prvotno vprašanje (kdo je imel bolj uspešno sezono, united ali arsenal) ful zabavno in mi je dobro debatirat o tem, da ne bo kdo mislil da ful prcam alpa da si štejem za uspeh če bi recimo united imel bolj uspešno sezono kot Arsenal, boli me kurac za to. :D Samo iskreno mi je zanimiva debata, ker sta imeli obe ekipi čist drugo pot tekom sezone. Na žalost ga vsi izrodite v nekaj drugega, recimo to v quotu - nikjer nisem sploh tega zapisal in ne trdim tega. 

 

Kar mi je zabavno pri tej stvari je tudi to, da je Arsenal letos zelooo laganini izpadel iz vsega razen iz lige in se je lahko fokusiral dobesedno samo na to in vseeno zbotlal, medtem ko je United igral dva finala, enega dobil, pa še v EL so šli po najdaljši možni poti preko barce z dvema dodatnima tekmama. 

 

Navedek

Sele na tretjem stadiju griefa ste kolegi, 2 more to go

 

Kje ste vi? Al ste mar že izven tega kroga in ste "back" ker ste spet skoraj nekaj pomembnega osvojili. :D

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 28 minutami:

 

Meni je to prvotno vprašanje (kdo je imel bolj uspešno sezono, united ali arsenal) ful zabavno in mi je dobro debatirat o tem, da ne bo kdo mislil da ful prcam alpa da si štejem za uspeh če bi recimo united imel bolj uspešno sezono kot Arsenal, boli me kurac za to. :D Samo iskreno mi je zanimiva debata, ker sta imeli obe ekipi čist drugo pot tekom sezone. Na žalost ga vsi izrodite v nekaj drugega, recimo to v quotu - nikjer nisem sploh tega zapisal in ne trdim tega. 

Meni je zanimivo, da se sploh odpirajo te debate.

A ko je Arsenal osvajal FA pokale pa United fuck all, smo mel kej teh debat?

Jaz se jih ne spomnim. Ker nismo šteli tega za neko baš uspešno sezono. 

Meni šteje le liga, ostalo je sam tolažba. 

Ajde da osvojiš ligo pa potem še FA CUP, to je pa potem že drugače.

Te pokali sami zase res niso meni osebno neko merilo blazno uspešne sezone. 

Razen če je seveda to CL.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 12 urami:

 

A ko je Arsenal osvajal FA pokale pa United fuck all, smo mel kej teh debat? 

 

 

Bi jih meli če bi jih kdo sprožil ane. Ampak ni bila ista situacija, ker je bil united tok zanič da se niti za prvo mesto niso borili, lih iz te (ne)specifične letošnje arsenalove sezone izvira ta debata

 

Ampak itak se večino časa samo počutite ful napadene kar ni bisvo tko da move along, uživajmo v tišini čez poletje. :D

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Baje za samo 35mio. To je kraja tudi če bo povprečen, res dober deal. 

 

edit: 

 

Qatarci baje poslali zadnji bid s pripisom, da od zdej naprej ne bidajo več in je to to. 

 

Zdej bomo videli, a so Glazerji igrali poker in vlekli čim več iz Qatarja, ali pa dejansko hočejo Jima in obdržat delež. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Kar jaz vem ni še nič, enakovredna bitka med Ineosom + Glazerji in katarcem. Katarci so v petek poslali zadnji, peti bid s pripisom, da po tem bidu ne sledi nič več, take it or leave it. 

 

Katarci so nasplošno večja bruhica kot INEOS in nebi si želel biti state owned, ampak kot lastniki tu ni dileme, veliko bolj strah me je Ineos in Glazer opcije. 

 

Nenavsezadnje United ni klub, ki bi ga bilo potrebno nafilat z financami in ga z denarjem postaviti na nogometni zemljevid. Je pa smešno, da bo vložek, ki ga bo potreboval novi lastnik, zelo podoben temu: 1bn dolga in vprašanje kok bn v Old Trafford... vem da bodo ostali navijači imeli field day če Qatarci dobijo bid, ampak za klub ni slabšega lastnika kot so bili Glazerji, to je mejilo na kriminal. 

 

 

Povezava do prispevka

INEOS je že prek vikenda odstopil od nakupa kot vem, itak pa je to en smeh ker Ratcliffe nima dovolj denarja in hoče mutiti z Glazerji nekaj. Brezveze. Kar se pa šejka tiče so se na Twitterju pojavile neke zanimive čestitke glavnega pri nekem skladu, kako čestita temu princ Jassinu za nakup Uniteda, sicer je verificiran račun, ni fejk. Tudi delnice so poskočile v zadnjem dnevu, kao vlagatelji pričkaujejo prodajo in se je cena pač dvignila. :nicjasno:

Povezava do prispevka

Sej mogoče bodo res dobili, ne vem, ampak zaenkrat ni nič niti približno uradnega. Govorice izvirajo iz dejstva, da je bil Qatar praktično out, vsaj v javnem smislu. Cel čas so hoteli bidat bolj realne cifre, ampak so jih Glazerji z INEOSom vlekli tok časa, da so baje prišli že skoraj na Glazerjevo valuacijo kluba... ki ne upošteva koliko dolga so pustili na klubu. 

 

In baje je bil ta zadnji bid tok izboljšan, da so spet back in the race, odtod govorice. 

 

Navedek

Bid insiders also insisted there has been no communication about the Glazers’ decision, or if it has even been made.

 

 

@Luka$ kakšno je tvoje mnenje o potencialnih novih lastnikih? 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Če je izbira med Katarci in Glazerji izberem Katarce. Če je izbira med INEOS in Katarci izberem Katarce. Če je izbira med Glazerji in INEOS izberem Glazerje :) Ker kakorkoli obrnemo so le vrgli goro denarja v klub. Seveda bi ta lahko bil bolje porabljen, ampak...

Ta kombinacija med INEOS in Glazerji se mi zdi še najslabša ker tako ne bi bilo res močnega lastnika, poleg tega Ratcliffe ne razpolaga z denarjem ki je potreben da se klub spravi spet nekje na nivo, ne samo v smislu okrepitev, ampak je tu še posodobitev stadiona, trening centra, itd. Katarska ponudba je brutalna, poleg vsega naštetega bodo še odplačali dolg in začeli vlagati v sosesko kjer stoji stadion, podobno kot ManCity. Zdaj, Katarci so kakršni so, mi gre na bruhanje seveda, ampak po drugi strani je padnorina skrinja že zdavnaj odprta in se leta 2023 delati nekaj fine....brezveze IMO. Američani, Kitajci, Savdijci, Katarci.... what's the difference? 

Povezava do prispevka
rage reče pred 47 minutami:

Ma dej no, že res da je vse šrot, ampak da neka taka sportwashing državna zadeva, kjer ljudem režejo glave, kupi Liverpool, rečem samo čao fuzbalu… Ne bit tako cheap.

 

Jaz bi na tvojem mestu stiskal pesti da gre katarski bid skozi, ker drugace bodo šli po next best thing. ;)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...