Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Svaka čast Brajtnu, kako so zmolzli za Caiceda. Mislim, da so ga za 4 miljone kupili 2 leti nazaj.

Bo pa potrgal najbrž v Poolu. Mi je kar hudo po eni strani, da ga ni Arsenal dobil.

Po drugi pa, model je bil pripravljen it kamorkoli, to mi mogoče ne diši tolk.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 minutama:

Sem videl zjutraj, faking Paqueta :D

Moje mnenje je, da je bil Rice preplačan, ok english tax.

Caicedo gotovo preplačan.

Paqueta za ta denar je pa norost :D Razen če Pep vidi nekaj kar nihče ne vidi :)

 

Navedek

Sheikh Mansour went darn sarf
On his new Lambretta
Brought us back a Brazilian
His name's lucas Paqueta

 

Povezava do prispevka
Daffy reče pred 15 minutami:

phahah

 

 

Pač če je tole res, pol so Spursi največje govno.

Pa pustite človeku, da gre pizda.

Najbolj se je zajebal s tisto pogodbo, ki jo je podpisal za koliko, 6 let?

Drugače bi igral za United že par let, pa čist možno, da par kant pobasal na ta račun.

S Kaneom bi bil united čisto drug beast.

Povezava do prispevka

Joj pa ravno 19. je bil na listi strelcev vseh časov v EPL, za las mu je ušel rekord :hmm::rofl:

 

Kakšne cene, praktično vse kar ima malo potenciala gre čez 100 mio :avadodo: Zanimivo ekipo bo spet imel Liverpool, če Klopp tole na hitro uigra, nimajo LP bi znalo biti zanimivo v boju za 2. mesto. :D

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 minutama:

Men se tudi zdi, da je troll. Sej sem napisal, ČE je res.

 

 

Lih berem da Fab pravi, da totenham hoče spremeniti samo par detajlov pogodbe in da zato Harry dejansko čaka nekje pri letališču v enem domu. Levy je v ameriki in zato v drugem časovnem pasu. :D Naj bi šlo pa samo za detajle in nič resnega, vseeno pa ga bo očitno drkal do konca. 

Povezava do prispevka

Jah, saj priznava, da se je motil. S Savdijci sedaj je fuzbal pač še bolj v moralnem meltdownu kot ke že tako bil.

 

Vse skupaj je noro, ampak sočasno ni dvoma, da je Caicedo prej vreden 100m kot nek Lavia 50m… Ki je talent, ampak sploh še ne bi bil za prvo postavo v klubu. Ali nenazadnje Hojlund +80m. A je on sploh pripravljen za prvo postavo v takšnem klubu? Bolane scene, ko ti za 30 letnega Fabinha, ki je ostal brez nog, dajo 40 milijonov.

Povezava do prispevka

Sam jebo te arabce. Nočejo naših biserov, afriški messi Pepe, portugalska bisera, Cedric in Tavares, novi belgijski Vieira - Sambi Lokonga vsi naprodaj. Nobenega zanimanja  :D

To še vse razumem, da se pa noben ne stegne za klenim angleškim branilcem Robom Holdingom z njegovim novim gostim lasiščem. Tega pa ne razumem!

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...