Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

 The investigation started from a bet on Lucas Paquetá's yellow card in West Ham's 1-1 draw with Aston Villa, on March 12, in the Premier League. 

 

The Brazilian took the yellow in the 24th minute of the second half.

 

Initial analysis showed that on that day several new accounts were created at Betway, account linked with people close to Paqueta, with users depositing the maximum amount allowed. These accounts made a married bet to increase the winnings: the authors would only receive the money if Paquetá took yellow against Villa and if the striker Luiz Henrique, from Betis, received the card against Villarreal, on the same day on March 12.

 

Verjetno niso zasluzili niti za eno njegovo mesecno placo. Genjalci tile nogometasi. 

Povezava do prispevka

Za 99,9% nogometasev je 8M ogromen denar, pa tudi ce so do sedaj zasluzili recimo 50M. Imas potem tistih 0,1% - beri: Ronaldo, Messi, Neymar, Mbappe ne - ker zanj je vsak eur pomemben, ki imajo tako al tako ze pol miljarde in vec, ter jim je to pa res drobiz. 

Heri pa si s tem kupi lepo jahtico, s katero bo celo zivljenje plu po Dalmaciji. 

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 18. 8. 2023 at 22:18:


Jaz ne pravim, da Erry ni gnojčina, ki mu je primarna stvar denar, moj point je bil samo to, da 8m zanj še zdaleč ne predstavlja majhnega zneska.

 

Mimogrede, unpopular opinion, ampak po moje je United v enaki meri uničil Erryja kot se je sam. Tip je posmeh interneta na svetovni ravni… V resnici je pa samo povsem neprimeren za ETH stil igre. Pod Murijem in kom podobnim bi bil povsem soliden tradicionalen centerbek - tudi v reprezentanci je v resnici povsem korekten pa niso ravno najbolj brezvezna reprezentanca zadnjih nekaj let.

 

Sam a ni bil on pripeljan, kot ball playing CB? 

 

coupet reče pred 13 urami:

Zakaj pa ne bi ambicija, da zasluzi 70 miljonov izi mani?

 

Fucking this

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 urami:


Ekipa je bila lani na 20 mestu v away tekmah proti top 6, letos očitno podobno

 

Že problemi z Montom in Brunom v vezi kar sva debatirala poleti. Ne moreta onedva držati sredine, na krilu sta pa slabša. Pričakovano bo na koncu Mount le menjava za Bruna, ki itak skoz igra, United bi pa ob Casemiru in Brunu moral pripeljati drugačen tip vezista. 

Povezava do prispevka

Mogoče, ne vem. Rad bi jim dal ene 5 tekem preden začnejo padat sodbe, sej lani so meli še počasnejši štart. Mount je trenutno dober samo v presingu, se pa takoj vidi da psihološko ni tip igralca Varane/Martinez/Case, ki so takoj dvignili ekipo (sej ne da je kdo pričakoval). Prej bi morala ekipa dvigniti njega, ker je čist uničen po njegovi zadnji sezoni. Zato mi je pri njem še najbolj čudno to, da so mu dali št. 7 v prvi sezoni. 

 

Druga težava pa je, da je naš najnevarnejši igralec porinjen v špico, tam je pa popolnoma impotenten in najbrž sploh noče bit tam. 

 

 

:D

 

Povezava do prispevka

Če MacAllisterju ne skinejo rdečega kartona bo manjkal proti Newcastlu, Villi in Wolvesom, le Villa je doma.

 

Samo na dveh drugih PLtekmah, ki sem jih gledal včeraj, je bilo par hujših favlov, vcasih tudi brez kartona.

 

Sojenje v PL je izgubilo kompas, kar ob siceršnjih vseh mogočih finančnih kršitvah vsaj zame dela ligo vedno bolj nezanimivo.

 

Na prvi tekmi je Chelseajev Jackson dobesedno kungfujal Konateja v prsi in bil meter stran od žoge. Seveda brez rdečega, podobno kot ni bilo penala ob roki v kazenskem. What’s the fucking point gledat to, res?

Povezava do prispevka

Unitedu je na drugi tekmi že mal karma ponagajala.

Prejšnji teden niso piskali čistega penala za volkce proti njim, tokrat pa niso piskali po mojem mnenju čistega penala za njih.

Pač sojenje je v kurcu, slej ko prej si na strani katastrofalne odločitve.

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 24 minutami:

Unitedu je na drugi tekmi že mal karma ponagajala.

Prejšnji teden niso piskali čistega penala za volkce proti njim, tokrat pa niso piskali po mojem mnenju čistega penala za njih.

Pač sojenje je v kurcu, slej ko prej si na strani katastrofalne odločitve.

 

 

Karma gor, karma dol

ker debilizem je sploh obstoj VARa, če niti za take zadeve ne pomaga :D

Povezava do prispevka

Win some lose some al neki. Arsenal je bil lani na strani par lepih uradnih kraj, sploh una proti brentfordu, ko pač var as ni narisal črte za ofsajd, pa je pač lepo ostal izenačujoč gol in Arsenal posledično zgubu 2 piki. 

Meni je VAR totalno sranje. Naj ohranijo ofsajd z varom, ostalo naj odfukajo. 

Sodniki v ang so nespoti, ampak tako bodo vsaj real time nespoti. Ne pa nespoti k si pogledajo posnetek pa še kr slepi idioti nezmožni pravih odločitev, ker to me 100x bolj trigerira.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 8 minutami:

za milimeterske ofsajde

 

kar bi kamot rešili tudi brez VARa

 

K-man reče pred 7 minutami:

Win some lose some al neki.

 

A cel point VARa je, da se to ne bi dogajalo :D

 

pa tuki mi je čist vseeno, na čigavo škodo/korist je šlo. Ni to tisto, zarad česar se "jezim"

Povezava do prispevka

Pri offsidu deluje dobro ker imajo pravila. A si 1mm čez črto? Ukrep. 

Pri kontaktih pa očitno ni jasnih pravil in zato ni konsistence. Je bila pa Unitedova situacija z roko v istem vikendu še na eni tekmi in tudi niso piskali. Kar sem bral večina misli da je oboje roka, ampak če je niso piskali je mogoče to nova konsistenca in se to letos ne bo štelo, ne vem. 

 

So pa lani to ziher piskali. 

Povezava do prispevka

Kaj da fak pol sploh je roka?

Tako kot so 2 sezoni nazaj kaznovali neke situacije v kazenskem (dost mild prerivanja itd), pa so bili penali pa te fore.

Valjda je Arsenal nafukal. Potem gledam malo morje tekem, pa tega kar ni bilo več. Ni konsistence ama nič.

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 20 urami:

Kaj da fak pol sploh je roka?

del telesa, eni bi radi da bi fuzbal v kazenskem prostoru moral igrati tako, da bi vsak moral imeti roke skrite zadaj, oz. še boljše, da jih sploh nimajo

 

jackson-handball.jpg

 

tukaj so navijači Liverpoola trdili, da so oškodovani za penal, igralec pa ima obe roki ob telesu (zato ni bil dosojen)

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...