Skoči na vsebino

[hi-fi klub] Zvočniki, slušalke, gramofoni, DACi in ostala elektronika


Slinch

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 urami:

 

Sam valda, diy for life (aka cheapun for life). V tvojem primeru pa ne vem ce bi se sam loteval, je vseeno malo vecji riziko.

 

Ampak evo, tu pravijo da je safe: https://www.avforums.com/threads/vinyl-wrap-speaker.1969413/

 

no dej javi, kako bo šlo :) si že malo ogledujem vinilke... pa mislm, da bi znal bit izziv, sploh zarad une značke na sprednjem delu zvočnika

Povezava do prispevka

Kwa je s tabo, kam pa čem dat 800, že tejle so overkill za stanovanje. :D

 

Drugač pa ja, 400 že komot dobiš okrog 2k, 800 pa tam za 3,5k. Oba hud deal, kakorkoli obrneš.

 

tomazek reče pred 2 urama:

Barva ne paše v ta setup...

 

Jop se totalno strinjam :mellow: Sej zato bi jih rad heraklej prebarval, ima isto barvo (samo novejši model) in mu isto gre na kurac

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 10 urami:

Men bi ravno barva sedla in sem imel v glavi ceno 10k€, pa da so večji... 400 bi jih pa še nekak spravil not, tud cene sem gledal so okoli 2k. 

Itak imam še ene par drugih ogledanih, se ne mudi :lol:

 


Ti jaz dam svoje po ugodni ceni 8k€, so prave barve.

Povezava do prispevka

med ogledanimi imam nekaj podobnega...

514 x 1000 x 385 mm

Magnat_Transpuls_1500_Standard_of.jpg

 

in ja, preveliko mi je zato iščem/čakam na nekaj manjšega...

380 mm x 790 mm x 280 mm

Magnat_Transpuls_1000_standard-oG-L.jpg

 

 

Height (on plinth)    565mm
Width    300mm
Depth (with terminals)    (330+30)mm

wharfedale_linton_mahagony_3.jpg

 

340 x 240x (275+12) mm

85-7.png

 

350x200x315

OBERON 3--regular

pač mal sanje, po obliki in barvi so mi Heliconi pa najlepši, v 800 bi naredil vrata in živel notri, pa pašejo zraven ene omare hahaha... sicer mi je Magnat retro oblika kul, po zvoku pa itak nimam kje primerjat, pa še potem ne veš kako se bo obneslo doma... so mi pa čedalje bolj všeč Wharfedale... Dali mi je pa všeč, ker pod črto že ene 15+ let poslušam Concept 1, ki so kar se tiče moči čisto dovolj hahahaha.

Povezava do prispevka

Sami lepotci :) 

 

Hehe, sej moči je kmalu preveč... se pa spomnim še ne preveč dolgo nazaj, ko sm prišel z obiska pri prijatelju, ki ima prvo serijo 400, in si na prejšnjih zvočnikih zavrtel nekaj glasbe... in ratal u izi žalosten, ker to pač ni bilo to... pol je pa slinch ob pravem času pokazal oglas... in več tisoč evrov kasneje.. dejansko sem kupil ,kar je sam pravil, da bi bil njegov dream setup :lol: no, razen barve

uredilo bitje Heraklej
Povezava do prispevka

Drugač @Bessie, lih tej retro boksi so najbolj prostorsko požrešni, ker pač grejo v širino. Kupi ene moderne floorstanderje z ozkim profilom in je to to. Razen če imaš tako postavljeno sobo, da te ravno globina najbolj sfuka.

 

Heraklej reče pred 1 uro:

da bi bil njegov dream setup 

 

In, a je dream setup? :D

Povezava do prispevka
El Jefe reče Dne, 1. 5. 2023 at 18:52:

Drugač ofišl Sennheiser pisarna (tudi za Neumann AFAIK) je na Celovški 172. Iz danes na jutri sem rabil belt clip za Sennheiser wireless bodypack oddajnik, ker mi ga je en fatfuck razstavil na prafaktorje. Tam so mi prodali svojega iz demo enote, oni pa naročili novega, tako da mi ni bilo treba čakati. 10/10, would use again

 

Heraklej reče Dne, 2. 5. 2023 at 8:53:

Za svoje 6XX sem pred leti narocil kar neki non-original braided cable preko ebaya. Dela krasno.

 

bojzl reče Dne, 2. 5. 2023 at 15:10:

lunashops online store

https://a.aliexpress.com/_mtYQon6

 

Tule sem naročil za 660s , so solidno napravljeni in poceni...lahko izbereš 'material',oplet, debelino,dolžino, konektorje.....

 

Povezava do prispevka
Lebowski reče pred 16 urami:

K smo ze pri velkih zvocnikih...nekaj casa sem imel upanje, da bom Heco Direkt Dreiklang spravil v dnevno...

  • Cabinet 700 x 1150 x 320 (350 incl. Terminal) mm
  • Incl. Metal spikes 700 x 1235 x 515 mm

Screenshot 2023-08-07 at 18.16.15.png

 

Presenetljivo seksi retro, american diner look.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...