Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Denny Crane reče pred 1 uro:

Kako/kdaj je pa to možno naročit? Vidim, da je trenutno vse razprodano.

Običajno najlažje prek Kickstarterja. Sem šel gledat in so bli vsi proti koncu leta, zadnja dva sta bla decembra. Torej za Vol. 5 bo najverjetneje crowdfunding decembra 2024. Možno bo pa vzet za nazaj številke kot je blo do sedaj, pa par upgrade bonbončkov. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Atlus/Sega leaker, ki ima že kar nekaj časa 100% hit rate glede Atlusa ter Sege je povedal kakšen mesec nazaj, da obstaja remake Persone 4 ampak je leta stran. Jaz edino upam, da bo v istem obsegu kot je bil P3R.

 

P4G je res masterpiece. Remake bi jo zmoderniziral bi preseglo pričakovanja pomoje. Odlična zgodba, dober cast okoli MC-ja, dungeoni so sicer malce drag ampak bi remake popravil kot so Tartarus iz trojke. Dodajo še kakšne novosti iz poznejših izdanih Person in gladko meta 90+ igra ter izi money za Atlus/Sego.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Dobra igračka, ampak priporočam it not z eno figo v žepu

 

Na začetku je namreč zelo odbijajoča. Tutorial del je dobesedno isti kot v Talos 1 (zelo čudna poteza, ampak pomoje da ne rabiš enke igrat)

Igra te zasipa z neko zgodbo, citati, dialogi, o moj bog, pomoje je v tej igrici vsaj za ene 8 ur če ne še več opcijskih dialogov in vsi so umeščeni na začetek

Potem pa je še prvi tapravi svet poln dokaj dolgočasnih dizajnov ugank 

 

Sam ko prideš do drugega sveta, pa se špila noro odpre, novi puzelj koncepti so carski, zgodba malo smiri z doživljajem, svetovi so zanimivi ... Tako da tistih prvih 5 ur je treba pregurat. Če nisi igral enke, bo dosti lažje, ker pač prvih pet ur je neke vrste speedrun enke v zgodbi, konceptu in ugankah

 

Tam drugi in tretji svet je meni res 100 % uživancija, dobre puzle, zgodba zanimiva, zanimivi gameplay koncepti, dober design svetov ...

 

V četrtem svetu pa sem se spet začel malo dolgočasit, ker je pač zelo dolga špila in se mi da laser postavit samo ene 42.239x, preden se začnem dolgočasit

 

Tako da ne it v igrico s pričakovanjem, da gre za masterpiece, kot bi lahko po 88 na Metascoru pričakoval, ampak da gre za izjemno srčen alter puzzler za ene realnih 80/100

Povezava do prispevka

Meni pa se zdi kar proper value, seveda ob preorderju, ne ob relisu. Tale snake je bil slabih 500 €, kar je zelo in line s takratnimi cenami, pa tudi sama produkcija je proper za official robo v tem rangu.

 

Za njihovega Spyrota sem dal neki čez 300 in je tudi nice, samo je par let novejši reignited ful jači produkt, je pa tudi stotaka več.

 

CUXv9Vq.jpg

 

Sem pa lani odkril insane sceno kitajske nelicenčne robe, tam pa ga poka. Sicer večino stuffa dobiš direkt iz tovarne in čakaš ene 2 meseca, da pripluje, samo za tak keš nobena ne-kitajska firma ne pride blizu. Pač licenčnine in 1st world jobi v pre-pro fazi poberejo svoje.

 

Tale Power za slabih 600 je pomoje najkvalitetneje izdelan dildo, kar sem jih nabavil, cel proces pa lih toliko, da mi ga niso dali skrivaj pod mizo v izmeno za kripto wallet. :D 

 

mr9k8Ai.jpeg

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 minutami:

Tale Power za slabih 600 je pomoje najkvalitetneje izdelan dildo, kar sem jih nabavil, cel proces pa lih toliko, da mi ga niso dali skrivaj pod mizo v izmeno za kripto wallet. :D 

 

mr9k8Ai.jpeg

No offence, sam zakaj si to kupil :D 

 

Lika ne prepoznam drugače, sem google reverse searchal in ugotovil, da je Chinasaw Man mange in animeja. Od kdaj si ti tak fan animejev, da se za to skeširaš? :D 

Povezava do prispevka

Generalno nisem fan, samo chainsaw man mi je bil hud :D Sem celo gledal, da bi nabavil mango (ofuj), ki druge sezone kar ni in ni

 

Sej drugač ne-serije so mi zelo nice, shinkai mi je goat, miyazaki tuji nice, yonebayashi ga fino poka, cela cyberpunk scena 80ih in 90ih je brutal, samo serije pa mi niso nikoli zares sedle. Planiram štartat attack on titan, ki je povsod na ali blizu #1, samo me art malo odbija.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 46 minutami:

Mi je smešno, da mi je zadnje leto bil najljubši vzhodnjaški anime Scott Pilgrim :D 

 

Ej meni pa kot ultra mega over 9000 scott pilgrim fanu tale anime sprva sploh ni potegnil, sem rabil kar ene par delov, da mi je zadogajalo. Pol mi je bil kul, ampak tako, malo netflixast, neki mi je manjkalo. A drugač bi ga popredalčkal kot vzhodnjaški anime? Meni je imel ful zahod vibes :D Art je skoraj 1:1 s stripom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...