Skoči na vsebino

Billions


kr'en

Priporočeni prispevki

Okult reče pred 3 urami:

brez prevelikih neumnosti

Zgleda ne govoriva o isti seriji oziroma istem delu. "Big move" je bil, da osebo, na kateri je temeljila cela epizoda, Axe odpelje na večerjo in ji obljubi nekaj nedorečenega. Res master muve vrhunskega šahista, nikoli prej videno v seriji. Lahko da je bila to vse varka in se bo v finalu izkazalo, da so oni imeli ves čas željo, da se ona pridruži Princu, ker mu bodo tako nekaj uvalili, ampak as it stands, je bila ta večerja zelo underwhelming. Ves ta brain power na eni in drugi strani in zaenkrat ni videti nekih inovativnih rešitev, samo več istega, kar je zame dissapointing.

 

Povezava do prispevka

hvala za opomnik @Mutombo, nisem vedel, da je zadnji del ze zunaj. 

 

hmm, finale je kar antiklimaticen, je bilo pa res uzitek gledat totalen meltdown. 

 

skoda samo za pretirano osladnost pri nekaterih likih. ceprav razumem, zakaj so jih pisci pretransformirali v taksne. :hmm:

 

all in all, serija gladko pride nekje na rep top 15 serij ever mojega seznama. cez 20 let jo bom z uzitkom pogledal se enkrat...

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 9 urami:

Kdaj że mi zdi da tvoja top 15 lista vsebuje vsaj 60 serij 😀

 

to si me pa ziher s kom zamenjal. :D

 

drugače pa, OK, serija je vsaj zadnji 2 sezoni močno izgubila na kakovosti. ampak to še vedno ne zmanjšuje celovkupnega vtisa ob toliko res slabih in butastih serijah, ki se predvajajo ta čas.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...