Skoči na vsebino

Billions


kr'en

Priporočeni prispevki

Aquilani reče pred 14 urami:

 

js stran gledam v steno/skoz okn kadar kaj govori ta brezveznež Phillip al pa ta Ben Kim, cringe da res ne morm jih gledat

 

tut ta Scooter totalno glup, k da bi robota aktiviral in bi bral vstavljen tekst

 

upajmo da bo od petega dela naprej mal več Axe dejansko vpleten, ampak nekak dvomim

 

 

No pa o tem ti govorim. Manjko Axa so reševali z dodajanjem novih characterjev, večina pa sploh nima nobene vloge. Phillip in Taylor kao vodita firmo, a nič ne prispevata, še vedno je Prince tisti ki drži vse niti v rokah. 

uredilo bitje kr'en
Povezava do prispevka
bainit reče pred 2 urama:

a je še zmer gud guy al ma kakšen sinister plot? kaj je pa z uno them žensko, neki sem videl, da ima svoj fund.

pa un tožilec zgleda res star v primerjavi s prvimi sezonami.

 

kdo je pa zdaj bad guy?

Smo pri četrtem delu sezone in je še vedno dolgčas. Vidi se da so scenaristi na štrajku, ker nima kdo pisat dobrih scenarijev in zgleda kot da si sproti zmisljujejo in vstavljajo random dogodke.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Sem nehal gledat tedaj ob koncu pete sezone ko je Axe odšel in sem zdaj v dveh tednih pogledal vse preostale dele. Neverjetno cringe kako so Prince-a v sezoni in pol spremenili iz nekega semi-good guya v modela ki quota hitlerja in bo kar nek diktator lol. Vse zavoljo neke zgodbe na silo. Chuck je pa vedno bolj smešen s tem kak hinavec je, krši zakone levo in desno ampak glavno da se bori proti milijarderjem haha. Pa ni v eni prejšnjih sezon v bistvu "entrapnil" onega svojega pomočnika Connertya? Sem mislil da še bo kaj glede tega ko se je znova pojavil ampak zgleda da ne. 

 

Sem pričakoval da bo Axe nazaj v tej sezoni vsaj kot nek reden guest star, ampak očitno dobimo samo par minut tu in tam, ter mogoče v zadnjih dveh epizodah kaj več da se zaključi tole skropucalo od štorije. Sploh ta zadnja osma epizoda The Owl je bila totalno krneki in hvala kurcu za starega Rhoadesa da vsaj on občasno rešuje epizode. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Tastari Rhoades je edino svetla tocka te serije.

 

Pa kaki deli z Dollar Billom.

 

Smo pa dobili nage stare ate se lovit po gozdu pa GILF tiddies i guess.

 

Jaz bi najraje videl spinoff s tistim dohtarjem, ki ga igra isti model kot onega mudding odvetnika iz Suitsov.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
kr'en reče pred 1 uro:

Ta del ti je bil kul? Kaj pa? Glede na to, da je bil ŠE en del, kje vsi izgubijo, Prince pa zmaga. Se pravi še več istega kot celo sezono.

:rofl:

kul pinkponk, mal game theorya brez prevelikih neumnosti, par likov dovrsilo svoj zgodbovni lok na primeren nacin,
res bizarna perspektiva gledat kdo zmaga oz. zgubi v delu, kaj ti pol pomen dobro serijo, trije deli kjer good guysi zmagajo in happy end

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...