Skoči na vsebino

Spiderman: No way home


magični kralj

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 26. 8. 2021 at 20:03:

Aha, torej naj prekopirajo še eno stvar iz Into the Spider verse


 

 

... ki je prekopiral iz stripov :) Tako je pač izročilo in če sta Loki in Silva zjebala stvarstvo, velja to tudi za Spideyja.

 

Meni se zdi, da bo filem v redu. Res pa je, da se mi to zdi za večino naslovov, kajti optimizem velja! Edino Eternali se mi zdijo kot neka posiljena cosplay predstava s frisi, ki jih poznamo od drugod.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Lunco reče pred 13 urami:

Men je blo hudo, poka po šivih od nostalgije. 

sej to je poanta teh Marvel filmov, tud zadnjih Star Wars filmov, Star Trek filmi in serije, tud Hobita, tud Pirates of the Carribean,...

Gremo gledat samo zato ker hočmo gledat like k jih poznamo, tbh sem že mal naveličan tega

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Če to cilja na stare like, ki se pojavljajo v novih filmih, je velika razlika kako so uporabljeni tle in kako tam.

 

Tam ne služijo popolnoma ničemur razen nostalgia value. Ali še hujše, serjejo po njih, da na temu gradijo nove like. Tukaj pa ne. Njihova prisotnost in kaj počnejo dejansko pomembno vpliva na zgodbo in nove like, poleg tega pa dejansko gradijo in celo popravijo nekatere stvari glede starih likov, ki niso bile ravno najboljše. In ne samo Electro :D

 

In ja je fanservice in vse, pa tudi, če je bilo predvidljivo, še vedno mi je bil najjači moment ko

Spoiler

Andrew-Spidey reši MJ in njegova reakcija na to. Zaključek, ki ga ni dobil v svoji franšizi :(

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Film je dandanes investicija in bi moral, dokler ne vidiš filma, ne hodit v temo o njemu in klikat na spoilerje...samo toliko :)

 

Ampak resno, škoda da ti je spoilalo, ma kot sem rekel, nisem jaz kriv za to. Sam si kliknil gor na zakrito vsebino v temi o filmu, ki je že zunaj.

uredilo bitje Jurus
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Še enkrat. Spoiler je bil zakrit. V temi o filmu, ki je že zunaj. Sam si kliknil na temo. Sam si kliknil na to kar je bilo zakrito. Sam si prebral. Zdaj naj se vsi drugi zadržujemo, ker sam nisi sposoben se temu izognit? Eno je, če bi bilo odkrito, ma ne tako. In na koncu še druge žališ zaradi tega, kar sam narediš. Dobro, vsaj to si editiral.

 

Zdaj pa lahko zaključimo s tem.

uredilo bitje Jurus
  • Račka +1 8
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
daljinec reče pred 18 urami:

pa moraš vsebino razkrivat? film je dandanes investicija in bi moral saj v prvih dneh vsebino zadržat zase...samo toliko

 

Dejte mu povrnit 10e k je želel dat za karto pa dej javi nam kok je tvoja ura da ti še 2h k si jih planiru porabit poplačamo :avadodo:

uredilo bitje Kamahl
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...