Skoči na vsebino

Dublin

gerozaver

Priporočeni prispevki

Po Dublinu lahko normalno setas ne rabis busov.

Iz letalisca mas standard prevoze in bos v centru za okoli 25min (na O'Connel street).

Kaj pogledati? Zdaj cist odvisno kaj ti sede ampak recimo in no particular order: Guinnes muzej (kupi karto online), Kilmainham Gaol. Potem lahko poslusas buskerje na Grafton street se sprehodis do st.Patrick cerkve. Temple bar okolica meni ni nikoli sedla. Najljubsi bar mi je O'Donoghues na Merrion Row. Lahko se malo sprehodis po Phoenix parku ki je ogromen.

Glede nocitev nimam pojma. Glede na to da bosta 5 dni poglej ce so kaksni izleti do Wicklowa in tam okoli. Ali pa recimo na plaze v okolicah Dún Laoghaire je tudi kr ql.

Guinnes bo pa povsod dober :D

Povezava do prispevka

Men je temple bar del bil ok. Live muska mi je ena najboljsih stvari v Dublinu. Guiness muzej se strinjam da je vreden ogleda. Jameson destilarno nisem sel pogledat ker so mi priporocil Teeling. Fajn ce te zanima razlaga plus pokusina.

Od izletov mi je bil kul ogled cliffs of Moher ceprav voznja na drugo stran otoka in nazaj vzame prakticno cel dan. Men je blo super, je pa menda dost odvisno od vremena in po besedah vodica kar gambling. Bus je ustavljal po gradovih in par vasicah, dost zanimive so ble razlage o penny walls, manjku dreves, revscini, anglezih in o tem kako zgleda irska izven prestolnice.

November se mi ne zdi glih najbolj primeren cas ze zato ker bodo dnevi dost kratki, tud vreme zna bit zajebano, sam to je skor vedno. Predvidevam da ze mata let tko da GL.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...