Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Mah glede na to da telefona ne rabis menjat po dveh, niti po treh letih, mene ne bolijo tok te cene. Mislim ja, valda bi raje dal manj ampak za napravo ki jo vsak dan uporabljam verjetno ure, se mi to ne zdi tragedija. 
Ce bi se dalo baterije lazje menjat bi bilo se boljse. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
kajzrca reče pred 18 urami:

Tudi meni zgleda proper zadevca

 

ampak gawd damn, da morš dat 700eur za xiaomija :(

 

svet res ni pošten

Ja, dobis pa vsej proper telefon... to je isto ko bi se zgrazal nad cenam OpePlus-a :D 

Vsi so sli gor, verjetn si pripravljen dat mal vec za dolocene funkcije (skelpam po sebi) in na koncu se odlocis ce si prpravlen tolk dat za telefon al ne...

 

Zdej prejsn mi drzi... zdle je 3 leta in pol. (Ocitno nabavu Aprila 2020)

 

Povprecno 150€ na leto se mi tud ne zdi prehudo. Pr telefonu za 720€ bi pa to blo 205€... ce bo zdrzal tak dolgo (mogu bi)... se mi ne zdi prehudo...

 

Povezava do prispevka

Moram rečt, da je Android 14  res precej  izboljšal porabo baterije. Pixla 6 Pro sem včeraj brez polnit uporabljal 10 ur, vmes naredil malenkost manj kot 1000 slik in na koncu mi je ostalo 30% baterije. Pa ves čas priključen na wifi in bt. Greje se tudi ne več. Sploh ni švoh 

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
JanosKranjski ni zaseden reče pred 27 minutami:

Tule sem naletel na zelo uporaben app, ki zna predvajat vse sorte videe z razno raznih platform kot so youtube, twitch, rumble, kick itd. Zaobide tudi reklame. Ideja je super, vzamite pa v zakup da je app se v alfa fazi. Je pa open source tako da ni bjazni, da je notri kaj sumljivega.

https://grayjay.app/

 

Tudi jaz nalozil... sicer na telefonu ne konzumiram dovolj video vsebin da bi mi bil life changing, je pa super ideja da sledis enemu ustvarjalcu na VSEH platformah kjer objavlja videe!

App sicer ni zastonj, oz je trenutno pay if you like and support us.... 9.9€ ali dollar ne vem tocno....

 

Povezava do prispevka
JanosKranjski ni zaseden reče pred 21 urami:

Tule sem naletel na zelo uporaben app, ki zna predvajat vse sorte videe z razno raznih platform kot so youtube, twitch, rumble, kick itd. Zaobide tudi reklame. Ideja je super, vzamite pa v zakup da je app se v alfa fazi. Je pa open source tako da ni bjazni, da je notri kaj sumljivega.

https://grayjay.app/

 

 

Tule še predstavitev, pregled in ozadnje appa.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Malo sem ven iz sveta mobitelov, imam pixel 4a, ki je začel jebat in bi zamenjal zadevo. Ne bi rad zdaj prodal avto, da kupim telefon in gledam nekje rang pixel 6 oz. 7. Se lahko kje konkretno zajebem pri teh modelih?

 

Zdaj, ko je zunaj Android 14 in je večina problemov rešenih, dela pa tudi 5G in vse, je Pixel dober value for money. Recimo 6 Pro dobiš za 450€.

 

Konkretno se pa zajebeš, če kaj crkne v garanciji (kot je meni) in nimaš nikogar iz podprte države, ko bi zate bil posrednik pri pošiljanju iz Gugln asistence nazaj do tebe.

Povezava do prispevka
JanosKranjski ni zaseden reče Dne, 19. 10. 2023 at 9:58:

Tule sem naletel na zelo uporaben app, ki zna predvajat vse sorte videe z razno raznih platform kot so youtube, twitch, rumble, kick itd. Zaobide tudi reklame. Ideja je super, vzamite pa v zakup da je app se v alfa fazi. Je pa open source tako da ni bjazni, da je notri kaj sumljivega.

https://grayjay.app/

Ni mi jasno, kako mislijo to sfurati brez da jih velikani kot Youtube skinejo, ker tole je direkten napad na njihov revenue stream...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...