Skoči na vsebino

Nova glasba v 2022

The Mothership

Priporočeni prispevki

Cory Wonga je zadnje čase poln youtube z novimi izdanji, tehnično je tale že za 2022:

Precej flashy Vulfpeck spinoff. Kolk je lahko zares novega znotraj žanra, ki je imho done to death bodo povedal muzikološko bolj izkušeni uporabniki, ni pa slabo.

Povezava do prispevka

Fak, šele 14. januarja smo, pa smo že dobili plato leta, nerealno.

Predstavniki belgijske depresije Wiegedood so danes izdali album There's Always Blood At The End Of The Road, ki je kot nalašč za afterparty z narkomani Kotnikove ulice. :wub: 

Cult of Luna ponovno teasajo nov album, ki izide februarja, tokrat s komadom Into The Night.

Ameriški zvočni in kilažni težko kategorniki Primitive Man dokazujejo, da je njihova glasba še bolj primitivna od njihovega imena tudi v letu 2022. Sicer ne gre za novo izdajo, gre pa za super live posnet v studiu Audio Tree.

P.s. a sem že objavil tale zelo carski lajv nastop američanov Turnstile? 

Britanci Decoherence, katerih album System I je prišel na mojo lestvico najboljših albumov preteklega leta, že napoveduje nove komade z EPjem More Is Different :wub: 

Češki noise/hardcore/powerviolence/watever Decultivate so lani/letos izdali zanimivo zadevo:

Aeviterne tudi teasajo nov album, ki bo letos izšel pri Profound Lore :wub:  Temačna svaštarnica, prvi komad zveni obetavno. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Bonobo je kucnu ven nov album. Kaj ti vem, mogoce bi mi bil ta zvok vsec 5 let nazaj, mogoce tud takrat ne. Je za poslusat, ni pa v meni premaknilo nic. Poor man's Floating Points.

uredilo bitje ZippeR
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...