Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...

Koncno nabavil… oddelal trening in freeRoam ter prvi nivo - the squats…fakin brutal..opcij za fajtat mas miljon :-o…. Mene zdaj zanima…prisel sem cez prviga v 71 letu starosti in 7 smrti. Zdaj pridem v Club in sem star, ko hudic in prva kruta smErt mi da gameOver. Kak zacnem z nova, da zgubim vse EXP sem se vedno 71/7. Kaj to pomeni, da morem spet cez prvi nivo pri 20ih in cim mlajsi dokoncat? Ce se tak nadaljuje pol do zadnjega 5ga nivoja tak ni sans, da pridem sploh pomoje 🥴

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 4 minutami:

Koncno nabavil… oddelal trening in freeRoam ter prvi nivo - the squats…fakin brutal..opcij za fajtat mas miljon :-o…. Mene zdaj zanima…prisel sem cez prviga v 71 letu starosti in 7 smrti. Zdaj pridem v Club in sem star, ko hudic in prva kruta smErt mi da gameOver. Kak zacnem z nova, da zgubim vse EXP sem se vedno 71/7. Kaj to pomeni, da morem spet cez prvi nivo pri 20ih in cim mlajsi dokoncat? Ce se tak nadaljuje pol do zadnjega 5ga nivoja tak ni sans, da pridem sploh pomoje 🥴

Po mojih izkušnjah (iz videov :D) je treba do final bossa prit star nekje max 30 let, da ga imaš možnosti premagat. Čeprav tudi v tem primeru so možnosti ... Majhne

 

SIfu predvsem bazira na tem, da ponavljaš stopnje, dokler ne postaneš res dober. Ko boš šel parkrat skozi prvi nivo, ga boš naredil brez smrti - in to ne da bi se posebej pretegnil. V ostalih nivojih meni sicer ni šlo deathless, ampak ja, igra postane dosti lažja. Je pa pač point na obvladovanju in izboljševanju samega sebe 

 

Final bossa pa itak nisem naredil, vem pa, da ga par forumašev je. Saj imam retail kopijo, samo dlje ko je od igranja, manj sposoben sem se vrnit v igračko

Povezava do prispevka

Sčasoma odkleneš skillse za stalno. Poglej pri pri vsakem kolikokrat ga moraš kupit. 

Vsaka stopnja ima odklenjive bližnjice.

Normal težavnost je v tej igri že zelo zajebana. Maš tud student mode na voljo če bi rad vsaj končal igro :P

Pa odklepaš lahko še nove preobleke in cheate ter gameplay mode.

 

Po vsem tem pa imaš v meniju še zelo obširen challenge arena mode način z novimi stopnjami in izivi.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Jaz sem se zaj* in šel v prvo igrat student težavnost. Žal je do neke mere prelahka (kasnejši bossi te znajo še vedno lamat k prasca, sicer je pa precej smooth sailing) - problem je, da jo je potem prehitro konec (ni prav dolg špil). Sem zdej šel še normal in je bolj fun.

Si pa res ne predstavljam zadnjega bossa na normal, kaj šele hard…

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...