Skoči na vsebino

Visual Pinball


Priporočeni prispevki

Katerih miz pa se dejansko najbolj spomnite oz. so vam bile v RL najboljše? 
Jaz sem še par let nazaj recimo strašno užival v dokaj starem Indiana Jones, ki so ga imeli v MB v enem shopping-centru, ampak se je redno pokvarjal in če se ne motim, so ga na koncu celo umaknili iz "ponudbe". :)  

Še DaPubec je rad igral in en bolj ali manj znani SLO pevec ga je na polno promoviral! :) 

indy.thumb.jpg.e96deeae9eac112a019519dbbf6d018b.jpg   indy2.jpg.8b88108305c7e9d0f4ddd748d63dce99.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

@Bessie: evo, to je to! MORAM nujno nabavit, ker ta fliper mi je bil res kulski (kot že omenjeno).  In COMP verzija se ne bo vsakih nekaj ur pokvarila!!!!!! :) 
Pa še velik fan Indiana Jonesa sem. Ravno pred kratkim sem spet (v maratonu) pogledal vse 4 filme, hehehe. (ja, verjetno že več kot 100-tič). Naklučje?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

V tistih časih, ko so bili fliperji poceni, sva si z bratom kupila pravega Black Rose. Sicer je res velikokrat kaj nagajal, ampak se je dalo stvari tudi s hobi program orodjem kar popraviti. Edino lcd je začel potem nekaj pešati. Ker je fliper seveda zasedel pol garaže, je fotr enkrat dokončno popiznil in smo ga prodali. Škoda. Če danes gledam za nazaj, ga ne bi nikoli prodal, po drugi strani pa tut razumem fotra in njegovo nenehno teženje, kdaj bomo spravl od bajte tisto ropotijo.

 

Black Rose Pinball For Sale | Liberty Games

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

zadnjič sem za foro gledal koliko kaj to pride če bi si omislil en fliper za doma in sem kmalu ugotovil, da so cene okoli 10k pa me je želja dokaj hitro minila. Noro kako so pridobil na vrednosti(sploh nekateri primerki kot so TOTAN, Midieval Madness, Theatre of Magic, Star trek, itd..), včasih je mel pa vsak pajzl en fliper al pa biljard/pikado/ročni fuzbal

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 8. 3. 2022 at 19:15:

@Bessie: evo, to je to! MORAM nujno nabavit, ker ta fliper mi je bil res kulski (kot že omenjeno).  In COMP verzija se ne bo vsakih nekaj ur pokvarila!!!!!! :) 
Pa še velik fan Indiana Jonesa sem. Ravno pred kratkim sem spet (v maratonu) pogledal vse 4 filme, hehehe. (ja, verjetno že več kot 100-tič). Naklučje?

 

Evo zdaj je na PSN...

https://store.playstation.com/en-si/product/EP4042-CUSA04907_00-PINBALLFX3INDY0B

Povezava do prispevka

@Bessie: kulsko. Sicer bi skoraj rajši PC verzijo, ampak itak OK  (vsaj večji ekran bo v igri :) ). Vprašanje: nisem natančno počekiral, je to samo dodatek, če imaš obstoječo osnovno igro ali je samostojna miza (instaliraš, igraš) ? Na PS namreč nimam tega fliperja (osnovne igre)... 

Povezava do prispevka

@Bessie: jap, meni je zelo všečen in res dobra "preslikava" originalnega fliperja. Tudi po težavnosti, vsaj zaenkrat, ko še nisem čisto zverziran.

 

edit: po nekaj odigranih rundah mi je uspelo prilezti do največ 333.288.470 točk, zdaj pa gre samo še navzdol :) (očitno moram vzeti malo odmora). Sicer, ko skapiraš zadeve (bonusi, rampe itd.) se z nekaj prakse da kar dobre rezultate naredit, pomoje. Ampak vajaaaaa itak!  
Pa en dober pogled si moram najt, zaenkrat mi še najbolj ustreza povsem "klasični", kjer ne scrolla (drugače kar izgubim fokus). In v mini-igrah sem bedn.

 

edit2: zdaj sem poskusil na tipkovnico (mehanska) in mi je veliko boljši občutek, kot na kontroler. Res, skoraj neprimerljivo.  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
pocast reče Dne, 2. 4. 2022 at 21:57:

https://pasteboard.co/HUsCR8exf3u8.jpg

Tega smo dobili v naš lokalček, pripravlja se evropsko tekmovanje v fliperjih, pa da mal treniramo :)


Tale vikend gostimo tekmovanje v fliperjih. Pripeljali so nam 8 fliperjev, če ste na volji se kej oglasite: Pivovarna Loo-blah-nah

uredilo bitje pocast
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...