Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 16 minutami:

Breaking: Mike Macdonald is the new Seahawks Head Coach

 

Verjetno najboljša izbira, če Ben Jonhson ni bil na voljo, čeprav bi rajši imel offensive HC.

 

pa res mislis, da bi bil recimo Kafka bolsi? Giantsi niso lihk offensive juggernaut :D 

Povezava do prispevka

Ne, pač na splošno sem mislil, zdaj itak ni bilo nekih kandidatov več, ko sta se Johnson in tudi Slowik "umaknila" s trga. 

 

Kafko je imo težko ocenit, Daboll je baje pri Giantsih ustvaril toksično vzdušje, tudi nimajo OL in Danny Dimes je bil poškodovan večino sezone pa tudi sicer ni nič posebnega. Vseeno pa ja, če bi njega vzeli za HC ne bi bil ravno navdušen. Mogoče pa pride za OC ali pa bo šel h Komanderjem. :D 

 

Me zanima, kak staff bo sestavil Macdonald, predvsem OC bo pomemben. Mogoče bo koga iz Ravensov pripeljal, ker nekih velikih zvez po sami ligi najbrž nima, saj je večino kariere preživel v Baltimoru pa predlansko sezono pri drugem Harbiju v Michiganu. 

 

Upam, da bo našel koga pametnega in predvsem, da se ne bo mešal zraven pri napadu, kot se je Carroll. Obrambo pa sigurno mora izboljšat. No, saj slabše kot zadnja leta bo težko. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Jude reče pred 10 urami:

@ronaldinho Mike Vrabel?

 

Sem razmišljal o njem, ne bi bil slaba izbira. Bi bilo dobro, če bi za koordinatorja ob rookie HC postavili nekoga bolj izkušenega, po drugi strani sem pa zasledil, da je bil pri Titansih precej control freak (ne vem, če res) in vprašanje, kako bi deloval pod neizkušenim HC. No, saj v vsakem primeru bo moral sprejeti "downgrade", če ga slučajno ne bodo Komanderji vzeli. Druga zanimiva opcija je Bieniemy, če ga nov HC Washingtona ne bo obdržal. Pa pri njemu tudi ni velike nevarnosti, da bi ga čez leto ali dve kdo poachal za HC. Če do zdaj ni dobil šanse bo verjetno do konca kariere ostal OC. 

 

Frank Smith (OC Dolphinsov) bi bil tudi ok, če se mu da naziv assistant HC (da je kao uradno promoviran) in prevzame play calling. Čeprav sem malo skeptičen, kakšno vlogo dejansko imajo OC pod okriljem teh HC offensive mastermindov (McVay, Shanahan, McDaniel). In seveda v nasprotju z Bieniemyjem bi on bil kandidat za HC v bližnji prihodnosti. Kar bi pa verjetno pomenilo, da bi v Seattlu dobro delal, tako da ne bi nič imel proti. 

 

Bolj verjetno sem mi pa zdi, da bo Macdonald pripeljal s seboj position coache iz Ravensov, ki jim zaupa. Nekaj imen se že omenja. Ne morem reči, da podrobno poznam kogarkoli od njih, tako da bom zaupal presoji MM.

 

 

I thought the knock on Tee while he was OC for SC and Tennessee, is that he was a great recruiter but not great play caller? Not sure I’d be all that excited about Tee, although guys can improve obviously
 

As a USC fan, I have to give a big NO to Tee Martin. Good WR coach. Great recruiter. He was a disaster as SC’s OC.

 

 

E:  Sem videl še ime Grega Romana, ki prav tako ne bi bil slaba izbira, če bomo imeli run heavy offense. Sicer nimamo Lamarja, bi pa lahko potencialno imeli odličen 1-2 combo z Walkerjem in Charbonnetom plus lažje bi bilo potencialno uvesti mlajšega QB, ko bo čas za to, če bi imeli dobro obrambo in run game, kot smo imeli v prvih letih Wilsona z LOB in Beastom. 

 

Bi pa vseeno rad tudi nekoga, ki bo potegnil maksimum iz DK, JSN ter tudi Locketta v teh zadnjih letih njegove kariere. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Bring Tyler Ott home! :D Ne, saj ne, nekaj zanimivih imen, ampak vprašanje, koliko jih bo dejansko na trgu.  

 

The Ravens have plenty of players set to hit free agency in March. Could any potentially follow Macdonald to Seattle from Baltimore?

 

Here’s a full list of the Ravens who are about to hit unrestricted free agency:

• Linebacker Patrick Queen
• Defensive tackle Justin Madubuike
• Guard Kevin Zeitler
• Guard John Simpson
• Receiver Odell Beckham Jr.
• Running back Gus Edwards
• Edge rusher Jadeveon Clowney
• Cornerback Ronald Darby
• Safety Geno Stone
• Edge rusher Kyle Van Noy
• Receiver Nelson Agholor
• Receiver/returner Devin Duvernay
• Linebacker Malik Harrison
• Quarterback Tyler Huntley
• Defensive end Brent Urban
• Cornerback Arthur Maulet
• Running back J.K. Dobbins
• Cornerback Rock Ya-Sin
• Center Sam Mustipher
• Quarterback Josh Johnson
• Cornerback Daryl Worley
• Receiver Laquan Treadwell
• Linebacker Del’Shawn Phillips
• Long snapper Tyler Ott

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 7 urami:

Bi bilo dobro, če bi za koordinatorja ob rookie HC postavili nekoga bolj izkušenega, po drugi strani sem pa zasledil, da je bil pri Titansih precej control freak

 

pa kokr sm zasledil je bil ja. Hotu je kontrolo nad celo ekipo in se menda Strunkova ni strinjala s tem. 

 

 

evo Quinn v skinjare

 

 

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

Zach Orr promoted v DC-ja Ravensov.

 

Ja, pa Dennard Wilson v Titanse za DC, tako da od teh omenjenih ostane samo še Weaver, za katerega je pa tudi veliko zanimanja ostalih ekip. Mislim, da je imel celo intervjuje za HC. Sem bil siguren, da bo vsaj za DC pripeljal nekoga iz Ravensov, ki pozna sistem in ne iskal "zunanjega" kandidata, tako da bomo videli. Mogoče je že zmenjeno v ozadju. 

 

 

Wow, to bi pa bilo zanimivo. Čeprav ne vem, če/kako bi njegov sistem deloval v NFL. Pa nam pa seveda vsi mock drafti dajali Penixa, če pride do tega. :D Saj bi bilo kar zabavno gledati njegove bombe na DKja. :D 

 

 

 

Mike Garafolo was on KJR with Puck & Jim this afternoon and said the Seahawks are looking at several candidates in the college ranks. This may include current Head Coaches, given Boston College Head Coach Jeff Hafley quit to take the Packers’ defensive coordinator job yesterday. He cited how NIL’s had changed college football, made existing within it miserable and I sense a lot of coaches feel this way — including the now retired Saban.

 

The Seahawks looking to college could also mean Chip Kelly. A reminder, this week I was told by a source I trust that the Dan Quinn and Kelly combo rumours were true, if Quinn got the Seahawks job.

 

https://seahawksdraftblog.com/thoughts-on-ryan-grubb-potentially-being-named-offensive-coordinator-in-seattle

Povezava do prispevka

Pripeljemo obrambo Ravensov in napad Lionsov pa smo SB bound. :D 

 

 

 

Sem gledal včeraj predstavitveno tiskovko Macdonalda in potem še nekaj intervjujev za lokalne radie. Zelo impresiven človek. Introvertiran in se vidi, da mu je malo nerodno pred veliko množico ljudi, ampak je to pač del službe, ki jo jemlje resno. Ne govori veliko, ampak vse jasno in glasno pove. Totalno nasprotje PC. Še bolj važno je, da se zna individualno povezati z igralci na štiri oči in da jim bo konkretno povedal, kaj pričakuje od njih in bodo potem tudi vsi odgovorni za svoja dejanja.

 

Pa malo sem bral forum Ravensov in je bila večina fanov za to, da bi odpustili Harbija in bi Macdonald prevzel. Koliko je to še posledica svežih ran po porazu s Chiefsi je seveda drugo vprašanje, ampak res je bil očitno zelo priljubljen tako med igralci kot navijači.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

pričakovano.

 

Navedek

Todd McLellan was fired as coach of the Los Angeles Kings on Friday and replaced by Jim Hiller on an interim basis.

 

The Kings (23-15-10) are fourth in the Pacific Division and hold the first wild card into the Stanley Cup Playoffs from the Western Conference, but are 3-8-6 in their past 17 games after beginning the season 20-7-4.

 

Povezava do prispevka
  • 01:00 New York Rangers - Colorado Avalanche 2-1 (OT)
  • 01:00 Toronto Maple Leafs - New York Islanders 2-3

 

 

 

 

 

 

  • 01:00 Boston Bruins - Calgary Flames
  • 01:00 Buffalo Sabres - Dallas Stars
  • 01:00 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks
  • 01:00 Florida Panthers - Philadelphia Flyers
  • 01:00 Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets
  • 01:00 Washington Capitals - Montreal Canadiens
  • 01:30 New Jersey Devils - Colorado Avalanche
  • 04:00 Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...