Skoči na vsebino

Grozljivke

Cinder

Priporočeni prispevki

• 3 tedne kasneje...

spacer.png

In an abandoned building, a low-budget zombie horror movie is falling apart on set. The abusive director (Romain Duris) is already pushing the cast & crew to the brink with obnoxious behavior when he reveals his plan to inject energy & excitement into the project: unlocking a real-life ancient zombie curse. In a frenetic one-shot where body parts and fluids are flying, the actors fight the undead and their director for their lives before the film comes to a shocking conclusion and the credits roll…but is that the whole story?

https://www.firstshowing.net/2022/first-french-teaser-for-hazanaviciuss-zombie-comedy-z-comme-z/

Povezava do prispevka
Cinder reče pred 22 urami:

Pizda, da so mi tovrstni filmi v tem žanru super za tenzijo/jump scare in podobno, ampak res res res hejtam, ko v takšne filme začnejo dodajati tudi te neke "social media" elemente a la chat, smsi itd. 

In to iz čisto preprostega razloga, ker so dostikrat neberljivi - če ne gledaš film na laptopu direkt pred očmi - in imam občutek, da gre pol filma mimo mene (in če ne gre, koji kurac so potem sploh dajali ta balast v film). 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Resno me zanima kako lahko pogledate tolk grozljivk pod imdb oceno 5? Grozljivke imajo pri meni se nekoliko visji prag ocene kar se tice gledljivosti in je 6,5 ocena ponavadi minimalno kar ni totalen bullshit. Filmi pod oceno 5 so pa zanesljivo slabi.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Morski reče pred 2 urama:

@Avion si videl da je v kinih Black Phone. Zelo ok ocena.

Uuu, nisem, tenks za reminder! Sem pa videl, ce nisem zamesal, da imajo zdaj zaradi filma tudi v Konzorciju to zbirko kratkih zgodb od Joea Hilla, ce te slucajno mika brat horror.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...