Skoči na vsebino

Grozljivke


cin der

Priporočeni prispevki

Aquilani reče pred 2 urama:

Se mogoče kdo spomni oziroma ve kakšen je original naslov filma 'Sila Zla', ki je bil večkrat včasih če se ne motim na GajbaTV kanalu, pomoje je letnik tam nekje 70te ali 80te. Mam zanimive spomine na ta film ampak ga nikakor ne najdem:nicjasno:

 

opiši dogajanje v filmu

 

#vgroots :D

 

NPM

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

@Cinder a ti dejansko pogledaš vse te grozljivke? Je kakšna ki ti je posebej izstopala? Meni načeloma deluje vse precej trashy, ne vem a je to fora v tem? Drugače me še zanima če kej gledaš starejše grozljivke, lahko tudi trash iz 80h in 90h.

 

ne ,večinoma poastam trailerje za nove grozljivke ki jih vidim na edinem movie blogu/news site ki ga spremljam.. nekakšen OCD  :D.. mogoče kaj pogledam... že dolgo odkar sem pogledal grozljivko..mislim da sem nazadnje n-tič pogledal the thing od carpenterja

 

drugače sem kvazi fan hellraiserja...dokler ni franšiza postala totalen garbage... tm do petega (?) filma...ostalo nisem niti gledal

Povezava do prispevka
Cinder reče pred 3 minutami:

 

ne ,večinoma poastam trailerje za nove grozljivke ki jih vidim na edinem movie blogu/news site ki ga spremljam.. nekakšen OCD  :D.. mogoče kaj pogledam... že dolgo odkar sem pogledal grozljivko..mislim da sem nazadnje n-tič pogledal the thing od carpenterja

Aha, jaz mislim da sem The thing nehal gledat na sredini lol, pa drugače sem kr fan zfja iz 80h. Moram se še enkrat spravit.

Povezava do prispevka
Cinder reče Pravkar:

@Vse_je_najslabse 

 

Pa to je film ki sem ga prvič gledal kot mulc..tko čist slučajno sm naletel na sceno z defibrilatorjem :D ..neki čez polnoč so predvajali na slo 1 (?)..sam tist wtf..instant fan...isto hellraiser..bratranec z nizozemske enkrat prinesel vhs posnetek dvojke...I was hooked  :D ..

kaka dva mesca nazaj sem prvič pogledal hellraiser, ni mi blo ne vem kaj, dost na easy, mogoče sem zamudu ta vlak

Povezava do prispevka

pa za današnje čase je precej cheesy

 

..če se ti da poglej v temo hellraiser za nov film..sem poastnil video ki analizira franšizo..cca eno uro..imho kr dober docu..

 

..men je koncept fenomenalen..sam k clive barker še v enki ni uspel spravit vsega na veliko platno..oz. ne prenese najbolje to kar je v knjigi nekako meni bolje med vrsticami prikazano..

Povezava do prispevka
Morski reče pred 15 urami:

Smile (Nasmeh) - par scen me je streslo. :pirate:Priporočljiv ogled. Gledljivo. Na momente par scen razvlečenih ampak overall dobro zapravljenih nekaj eur

Evo, ga ze ni vec v Bezigradu.

 

Dobesedno ne razumem vec njihove politike predvajanja filmov.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

spacer.png

 

Inspired by surrealist art and Greek mythology, A Wounded Fawn follows the story of Meredith Tanning (Sarah Lind), a local museum curator who is dipping her toe back into the dating pool, only to be targeted by a charming serial killer (Josh Ruben). When a fateful romantic getaway between the two becomes a tense game of cat and mouse, both must confront the madness within him.

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/acclaimed-psychedelic-horror-a-wounded-fawn-trailer-from-shudder/

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

včeraj slčajno videl tale trailer za drugo sezono, pa sem poiskal prvo in ravno pogledal S01E01

španska horror serija iz 2021 o kateri nisem nič vedel, režiser producent je Álex de la Iglesia od katerega sem leta nazaj gledal več filmov: Acción mutante, Balada triste de trompeta, Las brujas de Zugarramurdi pa še kakšnega. Španski črnohumorni pristop horrorju, prva epizoda mi je zabavna, kako se bo nadaljevalo pa še ne vem. Vidim, da igra tudi američan Paul Giammatti.

Še trailer prve sezone:

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...