Skoči na vsebino

Grozljivke


cin der

Priporočeni prispevki

Avion reče Dne, 3. 3. 2024 at 10:11:

Jaz sem probal včeraj, pa mi ni potegnilo, preveč nekako disjointed je posneto vse, pa ne vem, a je zaradi zgodbe same ali zaradi amaterskosti ekipe :D Sem gledal že več teh starih horrorjev, ki so bili na isti način posneti, pa ni šlo za nobeno dodano vrednost filmu, ravno nasprotno :D 

 

pa nisem še uspel pogledat

 

mam na disku  :D 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Dejch reče Dne, 29. 2. 2024 at 20:08:

Gledal Double Blind tole je pa kr proper zadeva, priporočam. Tam 7.5/10 material. 

Pogledal tudi jaz vceraj, kaj pa vem, ce bi mu dal tako radodarno oceno.

 

Saj ni bed, se pa filmu vidi, da je low budget produkcija + konec je bil prevec klisejsko open ended + rahlo za lase privlecen.

 

Max 6/10 in my book.

Povezava do prispevka

Jaz nisem bil tako strog, ker če pogledaš kakšne druge zadeve k so slabš, ampak gledljivi pol jim ne morm dat oceno 3 ali 4 tko k ma metacritic doskrat. Men je pod 5 pač enostavno negledljivo, pač nič ne dogaja, slaba zgodba, slaba igra, dolgočasno v glavnem ne zdržiš niti 30 min, zato dam grozljivki, k je gledljiva, pa da se zgodba lepo odvija, igra ni porazna in da ne stavijo vse sm na efekte recimo, je 6. Double blind mi pa je nad tem, ker je več kot gledljivo, se kar not ufuraš v zgodbo in dogajancijo. Reku bi, da se večkrat strinjam z oceno na imdb kakor z metacritic po tem ko pogledam film.

 

Recimo probal sm gledat včer meth gatorja pa sm že po 15min ugotovil, da je čisti drek tko da to je zame 3-4 ocena pa še to je preveč. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...