Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 22 minutami:

Drgač pa takle LAL, ki je dons prišel špilat košarko, lahko naredi totalno sranje vsem top ekipam na Westu, vključno z Dallasom. Razne Wolvse, OKCje in podobne krucifikse pa stresejo tko na easy da LeBron niti na krioterapije ne bo rabil hodt vmes

Prvi krog Lakersov bo verjetno prot Nuggetsom.

Povezava do prispevka

Zahod je brutaln na vzhodu so 76s dejanko mogoce edini k lahk delajo shit Bostonu. Knicksi sr mi kr smiljo k jih znajo fasat v prvi rundi. 

 

Na zahodu bi blo carsko da je okc vs golden state in lakers vs denver

 

Suns wolves mi je dobr match up

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Ubija me folk, ki si ful k srcu jamlje take poraze dallasa :D Vse boli kurac kaj bo na tej tekmi, vsi so z glavami že pri clipsih, thunder lovi prvo mesto in kaj točno naj bi se potem naredilo :D Trenerji naročijo igračem naj se šparajo, da niti pod razno ne bo poškodbe, folk pa pizdi kaka sramota lol. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Zion nej si pa rajši še kake chicken wingse prinese, kakšna PUTRID predstava, klošar en zavaljen

 

Pizda, zadnjih par tekem so odigral maestralno, prehitel celo Phoenix in potem si v zadnji tekmi zajebejo vse - plus izpadli bojo play in proti fakersom IN GSW/Kingsom...:(

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...