Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Rossoner reče Pravkar:

Fak ta Donke je prov bolano ogaben s tem odnosom. Sem ga branil v rednem delu, ajde se zgodi. Ampak, da tak odnos prineseš v playoff okolje :sick:

 

Če ne bi bil slovenec, je na ravni Embiida


no, ne pretiravajmo, Embiid si zasluzi lastni krog kosarkarskega pekla :D 

Povezava do prispevka

sej ima prav, ful so energijo spremenili, publika se je razživela, pa PG in celi Clippersi preprosto NE MOREJO vse tekme furat takega meta, ni vzdrži statistike, pa DAL na drugi strani ne more tko svinjsko smrdet, je tud statistično nemogoče.

 

Sam ja, po drugi strani, 17 pik je BRUTALNA razlika za nadoknadit v playoff tekmi

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 5 minutami:

:lol: kapo ti dol kmjr


videl sem ze svasta preobratov, 17pik razlike v 24 min pa res ni neka umetnost

 

ni sanse da LAC ohranijo enak procent meta (sploh za 3) in ni sanse da donke odigra se en tako slab polcas :D 


razen PG in Hardna, ki zadevata prevec trojk, so ostali dokaj omejeni danes pri LAC 

 

meni se zdi cisto mozno da mavsi to doma se dobijo

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 5 minutami:


videl sem ze svasta preobratov, 17pik razlike v 24 min pa res ni neka umetnost

 

ni sanse da LAC ohranijo enak procent meta (sploh za 3) in ni sanse da donke odigra se en tako slab polcas :D 


razen PG in Hardna, ki zadevata prevec trojk, so ostali dokaj omejeni danes pri LAC 

 

meni se zdi cisto mozno da mavsi to doma se dobijo

 

Donke je odigral že kar nekaj tako slabih polčasev tole serijo, ostalo pa ja, ne bojo zdržali. Samo tudi ne vidim, da bi se razen Irvinga kdo kaj pretirano razstrelil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...