Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Fuck the Celtics. Debilni ljudje, ki so se spravljali na Bill Russla. 

 

In a 1987 New York Times story, his daughter wrote about the incident.

She said the house was left in “shambles.” Nigger was spray-painted on the walls, beer was poured on the pool table, and some of his prized trophies were smashed. If that destruction wasn’t enough, there were gross acts, too.

 
uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 33 minutami:

debilko. :D

Če kaj, je ravno organizacija Boston Celtics med drugim razbijala mite rasizma. Navijači in folk pa znajo bit povsod debili, to pa ja. Poglej viole, lazio fane, grobare. delije, dortmund....

Organizacija ima pač žal to nesrečo, da je

based in Boston. Good will hunting save us 

Povezava do prispevka

To itak.

 

Ampak rajši ne pomislim, kaj bodo delal odrasli, dobro rejeni afroameričanski moški in en 110 kg skutin štrukelj tistim nežnim fantičkom od OKC, če se res srečajo. To ni šans, da je kdorkoli od OKC-ja pripravljen na ta nivo kontakta, če bo DAL igral z isto intenzivnostjo kot proti LAC.

 

 

Samo kot primer double teama Gafforda in PJ-ja na Giddyju:

 

lz648e.jpg

 

Model je dobesedno zbledel s fotke lol

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

ne bo lih neki velik pavze, pa še OKC so itak sweepal in bodo fix manj utrujeni

Se pa v po pogosto izkaže da je tudi preveliko počitka slabo, ker vem že igralce in ekipo iz ritma ker en teden ležkaš, medtem ko so uni v polnem pogonu za G1

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

To itak.

 

Ampak rajši ne pomislim, kaj bodo delal odrasli, dobro rejeni afroameričanski moški in en 110 kg skutin štrukelj tistim nežnim fantičkom od OKC, če se res srečajo. To ni šans, da je kdorkoli od OKC-ja pripravljen na ta nivo kontakta, če bo DAL igral z isto intenzivnostjo kot proti LAC.

 

 

Samo kot primer double teama Gafforda in PJ-ja na Giddyju:

 

lz648e.jpg

 

Model je dobesedno zbledel s fotke lol

 

6c8d20c4a67ca4993c28441541b52d51.jpg

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 urami:

Kolk časa še verjamemo v Process? Zdej bo enkrat po mojem, al kako?

 

Let the healing process begin. :D

 

Drugače super da je le ratalo Knicksom pripeljat to tekmo na koncu do zmage, vmes sem že dobil flashbacke s prejšnje tekme ko so 76ersi spet z lahkoto stopili prednost v zadnjih par minutah. Res lepo videt ekipo kako fighta vsak possession na obeh straneh igrišča potem pa še za češnjo na torti izločijo beggar mvp-ja. :mafija:

Povezava do prispevka
Navedek

According to Spotrac, Tobias Harris will earn $39,270,150 for the 2023-2024 season.

 

in to se vleče že leta in leta. da sm fan 76ersov bi že par let nazaj zapalu dvorano al pač neki tazga. če se ga zdle ne rešjo oz. ga odjebajo pol pač še en dokaz da je to res super amaterski klub pač

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 urami:

sej jaz sem že rekel, Bucks, Lakers, Suns in 76rs mi grejo zih bolj na živce

 

potem so pa počasi Celtics (pa to be fair, tud GSW ker so večinoma razen Currya in Moodya malo čez les)

 

Men bi bil Boston čist top če ne bi bilo Tatuma in deloma Browna v zadnjem obdobju. Prej so mi bli pa cool

 

Bottom 5 zame

 

1. Suns (hands down največji antipatiki

2. 76s zard Embiida

3. Lakers

4. Boston
(neki je tut da top shit franšize pač niso the little guys in je težje za njih mi navijat).

5. Pelicans / Spurs
 

Knicksi mi preprosto ne morjo bit več antipačni odkar ima Thibs svoj fight for your life & die on the court pristop

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

kaj kurca je razlog da jebena arena šport ne prenaša velikrat playoff tekm k bi jih lahk? zdle Orlando-Cleveland PLAYOFF TEKMA a js jo lahk gledam sam prek jebenih stremov, ne da se mi zajebavat sploh

 

isto NHL. srbska arena sport zdle prenaša Vancouver-Nashville a naši antitalenti ništa

 

razlog?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...