Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gogy reče Dne, 20. 4. 2024 at 18:48:

OKC 4 : 2 Pelicans

Nuggets 4 : 1 Lakers

Wolves 2 : 4 Suns

Clippers 3 : 4 Mavs

 

Celtics 4 : 0 Heat

Knicks 4 : 2 76ers 

Bucks 2 : 4 Pacers 

Cavs 2 : 4 Magic

 

Tole je bila moja napoved za prvi krog, ko vidim, da si me štel še za drugega. :D

 

EDIT: vidim, da si mi štel pike za prvi krog. :beer:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Če sta obe ekipi polno zdravi, v sedem game seriji stavim na Dallas. Mlada neizkušena ekipa, ki ima v raketi fante straight outta Dachau vs Gaff, Lively in PJ? Totalni mismatch. Luka pošola SGA, Kai Dorta, Giddy je neuporaben in bo čez dve leti igral v drugi tasmanski ligi.. Je pa res, da je to playoff, da ni nihče nikol zdrav in da sta obe ekipi taka potencialna wild carda da mamo lahko sedem game series al pa 5 game series v obe smeri. Aja pa Kidd je tle.

 

Ogromna razlika v tej seriji je da je Dallas brez Hardawaya in Kleberja, ki sta pomembna igralca rotacije, pa se Doncic igra s poskodovanim kolenom. OKC pa je popolnoma zdrav in z dvema tekmama manj proti bistveno slabsem nasprotniku v istem casu. Tezka bo.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Stasis reče pred 3 minutami:

 

Ogromna razlika v tej seriji je da je Dallas brez Hardawaya in Kleberja, ki sta pomembna igralca rotacije, pa se Doncic igra s poskodovanim kolenom. OKC pa je popolnoma zdrav in z dvema tekmama manj proti bistveno slabsem nasprotniku v istem casu. Tezka bo.

 

Hardaway ni faking pomemben igralec rotacije, dajte se nehat zajebavat :D

 

Model ne pridoda ama ništa in smo videli, da je ekipa 3x boljša, ko on ne igra

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

 

Tole je bila moja napoved za prvi krog, ko vidim, da si me štel še za drugega. :D

 

EDIT: vidim, da si mi štel pike za prvi krog. :beer:

Ja, my bad :D
Bi dal za razlog, da sm disleksičen, ampak temu ni tako.

Just plain retarded, sorry :D
Je pa vse šteto haha

Povezava do prispevka

To je pa res ja haha

Spremljat forum na vsake 2-3 dni in it čez vse možne odgovore, zapisat na nek Word in se potem vračat 12 strani nazaj, da editam originalen post (in ne spammam vsake 2 dni z update-i) je ekstremno zamuden sistem in sem verjetno še kako napako naredu umes haha

 

Ampak it is what it is :D
Je vsaj fun, če ne drugega :D vsaj meni haha

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka

I got receipts. Res je, da nisem fan Mavsov, sta mi pa Kai in Luka oba kul

 

Glede na to, da GSW ni več in the mix, itak nimam nobenega konja v igri. Vsak od možnih zmagovalcev mi je zanimiv ring, celo Donke ima šanse zmagat, če le ne bo težav s poškodbami

Povezava do prispevka

96 Sonicsi bi lahko zmagali, da je Carl dal Paytona na MJa že na prvi tekmi, eto i said it. To je hrib na kerem umrem. Glove ga je mel!

 

Drgač od tiste ekipe naprej sem se palil mislim samo še na Vince / TMac Raptorse in 2010s Mavse. 

 

Utah pa loool, nehi no. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zdej gledat fotke ekipe Utah je skor malo meme, ampak keri morilci so bili to lol. V divjaško stacked eri, kjer ima vsaka ekipa hall of fame centra in dvojko, so z Ostertagom, Malonom in dvema najbolj harmless učiteljema kemije looking motherfuckers dvakrat prišli v finale, edin razlog da nimajo prstanov je črni Jezus in piska nad Russelom. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...