Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Men je kot casual fanu res noro cool vidt, kok dobra sta Joel in Jokič ampak kok čist drgačna sta, kljub temu da sta oba absolut top tier centra. Prov uno, mind blown sem :D Embiid res uno TEŽKI center, prov vidiš da se premika ko tovornjak, ko faking mamut se premika po raketi... pol pa poleg centerskega skillseta sam še silky smooth šut iz praktično kjerkoli prileti po faci, midrange god, še kaka trica zraven, uno 50 tonska težka lokomotiva ki še cepa šut zraven. Joker pa še isto brutalen pod košem ampak ful FUL lažji po premikanju, neskončno bolj mobilen, sick podajalec, high IQ lord, faking playmaker na centru.

 

Prov neki poetičnega mi je v tem, gledat dva tok dobra ampak tok različna centra, ki lomita folk v istem cajtu :)

Povezava do prispevka

Ja men tud Giannis ne spada čist zraven. Itak da je dober ko bel kruh, ampak on pa res že bolj paše med neke hibridne 4/5 pozicije. Dočim Embiid in Jokič sta pa res uno, PRAVA centraša. Pa kljub temu popolnoma drugačna :)  Joj kok bi bil PHI : DEN nor finale, pa da sta oba zdrava... fuck ej

Povezava do prispevka

Moram reči da sem kar presenečen da so vseeno dali Lukatu 1st team. Ampak congrats!

 

Yes Jaylen YES!! Končno nekaj pozitivnega. :w00t: Drugače pa zgleda Jokić v 2nd teamu kot absurd vseh absurdov.

 

 

Dame huuuuuuuuum? Ok :lol:

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Rofl kartofl Randle v all nba peterkah, Brunson pa ne (itak ni bil niti blizu tbh) :rofl: Sam ja to se zgodi če je cel kup hudih kril poškodovanih 40% časa... Ja Morant si je pa s pištolo odpihnil skor 40 miljonov lol.

 

Mi je pa Dillon Brooks v 2nd all defensive peterki taka bruka da kaj takega še nisem videl. 

 

Povezava do prispevka

Lepa zmaga Dubsov majo to! It ain't over. Na drugi tekmi pa Brunson igral 48 minut in lastnoročno obdržal serijo živo. 38 pik, 9 skokov, 7 asistenc s samo eno izgubljeno žogo in metom z igre več kot 50%. :worship: Ampak Miami bo to dokončal na naslednji tekmi imo. V zadnjih petih minutah so jih v obrambi dali v tak primež da Knicksi sploh niso mogli nikamor z žogo, ampak kaj ko tudi sami v napadu niso nič kaj zadevali. 

Povezava do prispevka

Ko smo že pri Jimmyu, tu je pogled Jeffa Teaguea na tisto famozno situacijo iz treninga pri Minnesoti izpred par let. 

 

 

:ododava: Kljub temu da mi je bila zgodba znana že iz tistih časov ampak Teague dobro pove štorijo lepo na hitro. 

Povezava do prispevka

Njah tole je bil sigurno pretres možganov sodeč po videnem, zdaj nevem kakšen protokol ima NBA v tem primeru, a mora igralec v takem primeru nujno počivati naslednjo tekmo kot je to recimo navada v NFL, oz. da ne more igrati dokler ne "cleara" concussion protokola. Ampak verjetno bi v tem primeru zadevo itak pometli pod preprogo in rekli da je pač bil samo udarec v glavo in da je vse ok. Ker drugače bi bila kar jeba če bi moral AD počivati game 6. 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 24 minutami:

 

 

 

 

:lol: Čak, tole je blo pol res? Da so ga na kolicih ven odpeljal? Sem mislu, da se folk na TW zajebava, takoj po tekmi. :D

Ajde, sej verjetn je res dobil močan udarec, je bil res čist hin, ko ga je kazalo; pa še pol nekaj časa na klopi... Sam, sem mislil, da je kako lečo mu ven vrglo, al pa, ko včasih dobiš pri basketu s prstom v uč, pa se ti solzi nenormalno in ne moreš igrat... In pol, k sem videl čivke, sem mislil, da se folk norca dela iz tega..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...