Skoči na vsebino

[[WoreH premagal eStave]] - blog dokaznega gradiva


WoreH

Priporočeni prispevki

Cak mal, ti to igras z denarjem od sociale?

 

Dej se skup sprav no, najd proper siht. Lahk zacnes tko da gres do osebnega zdravnika da ti da napotnico za psihologa oz, nekaj nekoga ki ti bo pomagal. Zdej ne vem a si na sociali ker si tolk dolzen al karkoli, sam teh bitk proti stavnicam ni noben zmagal.

 

Sej vem da je majhna sansa da bos poslusal, sam moram probat.

Povezava do prispevka

zakaj moraš probat? mene spravit na šiht al na psihiatrijo, še sam ne veš. leave britney alone :closedeyes: mam svoj stanovanje, plačujem račune, socialna pa raztura čist če si skromn pa se znaš pocen prehranjevat. raj ti razmisl opustit svoj dead end šiht če misliš cele dneve bit sitn

igram z dnarjem od socialne ... oni ga printajo pol jim ga pa nazaj dam, vseh 400 dobi slo ekonomija nazaj to ti je jasn mnde? ko umrem bojo pa vzel kar sm dolžn. PREDN umrem, me pa čaka lastništvo 4ih stanovanj pa enga vikenda, tak da vrjem da ga chillam. zavod pa lahk fafa rit, ker pri javnih delih pa razpisih majo za vsak šiht zmejen kdo ga dobi, pol pa nas pošilajo okol za statistiko

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

gospoda mn3njalničarji. kljub neposrečenem bivšem sistemu in začetku teme, po pretečenem času znova čutim da sem teoretično dominanten nad stavnicami. pozivam vas, da se jutri slovestno udeležite otvoritve igre 20€ KONTO. kjer udeleženi prispeva 20€ na svoj e-stave račun in ga skuša obdržati oziroma nadgrajevati najdaljši čas v izmerjavi. zase bom sicer napovedal, da bo šlo verjetno za neizmerljiv rekord, prejšnji propad interneta in foruma.

nekaj je zgolj osnovnih pravil. na dan mora nujno biti podana ena (1) stava. udeleženec ima pravico enega (1) dneva prostih stav v vsakem sledečem tednu (7 dni)

stave za igro 20€ KONTO naj bodo na fer način posamično podane v temo (ne zahteva se objavljanje pred začetki stavnih dogodkov, je pa to zaželjeno)

hvala 

Povezava do prispevka

te so fotrovske fore ja :D ko ti za 12 let cajt mine :D

drugače pa gospoda mn3njalničarji, moram se posipat s pepelom. včeraj sem napovedal novo igro, ker sm zmerno do pretežno pod gasom šou za brezveze all in na svojem kontu, in ko me je že prvi par pofuko sm mislu da bo treba nardit nov buy in. pa se je nakonc magično obrnal tako da vam želim predstavit raj svojo trenutno situacijo, namreč gre za temo kjer sem premagal e stave. če pa bi kdo vendarle želel 20v20 konto duel pa sem kadarkoli za

 

delno pa sem naspidiran zaradi sledečega napredka (leve številke so minus, desne plus):

estove.thumb.jpg.243ba704673779214e49cd031b519f7f.jpg

 

DEJSTVA: 27.11. sem vplaču 1€ in še danes stavim z istim denarjem, torej danes je 20. dan in praktično nisem visel, konto ima 800% plus, stavim vsak dan razen ponedeljkov da zadiham pa me boli kurac kdo igra. zdej na vrhu slike vidte to odstopanje ko sm plunu 6€ na faliran sistem ker me je odnesl (časovno sm za minuto lovil ženski rokomet, in sem sprejel minimalno ceno sistema ki je bla absurdnih 6€). tega več ne bom nardil, ampak kot rečeno magija je posegla z zadnjo opcijo kar je blo tole:

 

1150896319_e2.jpg.e1f2f225ce48a38c588b2edf3792c6cb.jpg

 

ergo, še živim.

tako da od zdej naprej predlagam da nadaljujem javno, pa da vidimo če so e stave premagane ali gre vendarle za neizbežno odlaganje izgube konta.

mal kasnej bom stavu za dans, zdle morm položnce plačat ...

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

na stavnici bode v oči ta pregovorni 2,4 na zmagi favorita. kadar grejo nad 2,3 v hokeju, bolj 2,2 v fuzbalu gre strmo navzdol matematika zmage favorita. pravim pa da definitivno bi raje stavil kvota 3 dvojko, celo dvoznak booster pa divjo kvoto na češki tekmi, ker tisto bo težji gledat

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Danes sem stavil na zmago Češke proti Sloveniji v odbojki. Kvaliteta je sicer na strani Slovenije, ampak Čehi bodo igrali pred domačo publiko, ki jih bo ponesla tako, kot je ponesla naše v Stožicah pred dvema letoma proti Rusiji in Polski. Kvota je lepa, 3.25. Majhen vložek, visok dobiček. You can thank me later. 

Povezava do prispevka

dobro, jaz bom za zanimivost igral 3:2 za slovenijo. podpiram pa če bodo čehi. kvota sicer na e stave je komaj 2,3. tako pač je ... sicer zadnji čas haram na stavah z neko novo igro, kjer vplačam 3€ in razdelim na tri stave, nato če je vse kot mora bit plus podelim v štiri stave, naslednjega v pet, nikoli pa dveh stav na isto tekmo. dalje kot do pet nisem prišel, ker se profit nabira in sem izplačal v zadnjih treh tednih na ta način 70€, nato raje spet začnem s tremi. tako teoretiziram nek blockchain pristop do stav. je še v povojih, bi pa bilo zabavno igrat tako igro z večimi

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 4 urami:

Danes sem stavil na zmago Češke proti Sloveniji v odbojki. Kvaliteta je sicer na strani Slovenije, ampak Čehi bodo igrali pred domačo publiko, ki jih bo ponesla tako, kot je ponesla naše v Stožicah pred dvema letoma proti Rusiji in Polski. Kvota je lepa, 3.25. Majhen vložek, visok dobiček. You can thank me later. 

 

Thank you 😂

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

pebi pa ne da je real po gofli dobo :avadodo: bravo za stavo, človek kot sem jaz sem pogorel, spal ob 21:30. vsaj toliko je bilo razuma da nismo lovili beşiktaša, bi ujezili pol foruma. jaz bom navijal, tako še, pod matematiko je 20% izguba kar sem djal včeraj. v primerju izoliranja izborov. teoretično moj ostali denar se položi na barço danes in se povede nazaj. bravo in hvala tween.RAR

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

meni nekak peša volja do stav. preveč sem se za dolgo časa usmeril v to, kaj je kao dobra stava, kako bi shackal stavnice in sem v procesu izgubil veselje do lastnega predvidevanja. zdaj na e-stave je tako, da lahko odigraš dva para na en zgrešen, pa ti ne vzamejo več davka. to se mi zdi zdej top način, samo je dolgočasno kot pravim. stalno forsiraš nulo nek fuzbal ali nekaj kvota 3+ in še en fiks. po moji logiki bi moral delovat

mogoče danes probam tud jaz en listič, samo da najdem svoja stavniška očala

Povezava do prispevka

pismo, malo sem te zamudil. zdaj kombiniram New England zraven te Albanije, kjer je že padla kvota. mislim resno, kako bi lahko zgubile za več ko 84, naše pa so v zlo oslabljeni postavi. glej, jokal se bom če ne gre skoz. mi pa je žal ja, bi dal Makedonijo, so mi simpatični, bom spremljal. po dežu zdej še enkrat ven mi ni za it :P

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...