Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

GadusM reče pred 16 minutami:

Ali mi lahko kdo razloži kje je fora na bolhi, kjer se prodajajo s23 ultra po 490 evrov?

So to kake kitajske kopije?

L.p.

Scamerji.

Klikni profil oglaševalca in poglej druge oglase + datum nastanka profila. Po večini izkoriščajo opcijo "brez skrbi".

Sicer bolha te oglase/profile v parih urah spuca, samo zdej je bil vikdend + prazniki in so ostali gor dalj časa.

Povezava do prispevka
blad reče pred 2 minutama:

Scamerji.

Klikni profil oglaševalca in poglej druge oglase + datum nastanka profila. Po večini izkoriščajo opcijo "brez skrbi".

Sicer bolha te oglase/profile v parih urah spuca, samo zdej je bil vikdend + prazniki in so ostali gor dalj časa.

Hvala za pojasnilo. Skoraj bi kupil.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Pravkar:

 

V čem je fora, da to izkoriščajo? Sklepam sicer, da dobiš v paketu en cegu in je to to.

Po pravici povedano, ne vem. 

Sumim, da imajo opcijo "brez skrbi" samo za to, da ima folk nek občutek varnosti, a te na koncu vseeno probajo našuntat, da jim nakažeš direkt na trr.

Če je pa bolhin sistem tako pomanjkljiv, da denar prodajalcu nakažejo preden lahko kupec preveri, kaj je v paketu, potem je pa to vrjetno kar hud deal za prevarante.

Povezava do prispevka
blad reče pred 12 urami:

Po pravici povedano, ne vem. 

Sumim, da imajo opcijo "brez skrbi" samo za to, da ima folk nek občutek varnosti, a te na koncu vseeno probajo našuntat, da jim nakažeš direkt na trr.

Če je pa bolhin sistem tako pomanjkljiv, da denar prodajalcu nakažejo preden lahko kupec preveri, kaj je v paketu, potem je pa to vrjetno kar hud deal za prevarante.

Verjetno je prvo sam tut drugo me ne bi presenetilo lol. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Aktivist Vanč reče pred 54 minutami:

So predstavili serijo S24. Seveda pune rore forsirajo Ultra, ki mi osebno sploh ni zanimiv. Bom videl kaj bo ponudil Telekom.

 

https://www.samsung.com/si/

 

@Kočevc za tebe je Ultra, ki ne uporabljaš kompa :D


 

ja pomojm tut, sej si ga kr zelim, sam nekok mi je premal razlike med tem pa s23u. Skoda da se niso vec potrudli. Kup vsekakor ultra ce bos nabavljal

Povezava do prispevka

Bog jih nima rad da so spet začeli deliti Snapdragon in Exynos procesorje med regije. No, razen če je pa Exynos le dohitel Snapdragona. 

 

Mimogrede tisti ki imate novejše Samsunge (23 serija), a so še vedno natlačeni z navlako, ki je ni moč izbrisati? Moj Samsung je poln tovrstnih aplikacij, od Facebooka in Linkedina, do celega kipa podvojenih Samsungovih aplikacij. Ajde, pri seldnjih jim pogledam skozi prste, ker so jih sčasoma močno izboljšali. 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 18 urami:

Bog jih nima rad da so spet začeli deliti Snapdragon in Exynos procesorje med regije. No, razen če je pa Exynos le dohitel Snapdragona. 

 

Mimogrede tisti ki imate novejše Samsunge (23 serija), a so še vedno natlačeni z navlako, ki je ni moč izbrisati? Moj Samsung je poln tovrstnih aplikacij, od Facebooka in Linkedina, do celega kipa podvojenih Samsungovih aplikacij. Ajde, pri seldnjih jim pogledam skozi prste, ker so jih sčasoma močno izboljšali. 

čisto ves bloatware sem spucal dol oz skoraj čisto vsak, imaš neke Samsung appe k jih ne pusti brisat sam jih sploh ne uporabljam, niti niso zagnani (sem ji h dal v deep state sleep ) pa nima sploh občutka da bi jih videl kje. Ja vazmejo nek svoj prostor sam ob 256gb niti ne opazim 

 

OT: exynos ne o nikol dohitel SD zmeri bo capljal nekje vmes, tko da js zdej par let sigurno ne menjam, ker GEN2 dela odlično

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 54 minutami:

 

V bistvu ne vem. Vedno sem vzel flagship in ga potem uporabljal par let. 

V letu gospodovem tut telefoni za pol te cene gladko zdržijo par let, pa tut če ne bi lahko v istem obdobju kupiš 2. Če telefona res ne uporabljaš za več kot klice sms in forume pol nima absolutnega nobenega smisla, največje diferenciacije so v kameri in grafični zmožnosti ki pa se pozna samo v igricah. Telefon za 500€ je čez glavo dovolj zmogljiv za to kar praviš da ga imaš.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 11 minutami:

V letu gospodovem tut telefoni za pol te cene gladko zdržijo par let, pa tut če ne bi lahko v istem obdobju kupiš 2. Če telefona res ne uporabljaš za več kot klice sms in forume pol nima absolutnega nobenega smisla, največje diferenciacije so v kameri in grafični zmožnosti ki pa se pozna samo v igricah. Telefon za 500€ je čez glavo dovolj zmogljiv za to kar praviš da ga imaš.

 

Še Outlook mam gor in spletne banke :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Če ne igraš igric in ti je zelo pomembna kvaliteta fotk moj komentar stoji.

 

Bom razmislil, tnx. Itak ne igram igric gor, nimam nobene posnete in nikoli nisem mel, razen enkrat neke besede v čakalnici pri zdravniku, ko sem dolgo čakal :D Ne vem zakaj me nek hudič vleče k tako dragim telefonom, če jih pol itak nikoli ne izkoristim. Niti fotke mi niso važne, ker praktično samo kake beležke delam z aparatom, da kaj ne pozabim in sploh ne fotkam nekih dogodkov, da bi rabil lepe slike. Kolegu poslikam flašo pira, ki pomeni naj še on priide :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...