Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Včeraj sem imel priložnost probat novega Tigerja 1200. Kaj naj rečem, eno največjih razočaranj na splošno. Slaba ciklistika, sprednje kolo plava in ne daje nobenega filinga, motor trese in nima tiste Triumph mirnosti. Vse, kar je bilo na prejšnjem modelu dobrega, so pokvarili. Sklepam pa, da se po terenu pelje lepše zaradi mehkejšega vzmetenja z večjim hodom, ampak je to slaba tolažba glede na skoraj 250 kil teže.

Povezava do prispevka

Danes sem mel možnost peljat HD-ja

 

mah ne vem, res se lepo sedi, sam to je jebena ladja.

 

Že moje je težko, to ma še 150kil več

 

Je pa lep zvok in navora ko traktor

 

Slika slikana po vožnji, ko sem se preblekel in smo šli potem na kavo, da ne bo kdo mislil da vozim brez opreme :D

 

Je pa od sodelavca z Belgije, gresta v Grčijo :)

 

IMG_3297.thumb.jpg.ff0dcd4b8d7e0aa8b82d62ed6cfba680.jpg

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 23 urami:

Danes sem mel možnost peljat HD-ja

 

...

 

Uuu, nov Low Rider ST. Nice.

HD je gladko overpriced, sam ne vem pa če je glih overrated (čeprav tud verjetno malo). Drugačni so. Pač so kruzerji in ne smeš glih od njih pričakovat enake stvari kot od ostalih motorjev. Tud vozniki pričakujejo bolj surovo old-school mašino. Sej modeli višjih rangov majo tudi že dosti te nove elektronike in pomagal. Sam cena je pa enaka solidnemu mid class avtu. :D 
Jaz sem jih že dosti peljal in vedno sem nasmejan stopil iz njega. Pač ta easy mode, no hurry filing stil vožnje mi kar leži.
Iskreno povedano, sem že zelo blizu tega da si nabavim kruzerja. Kolebam med BMW R18 in HD Street Bob. Nazadnje ko sem vozil R18 se spomnim da sem se počutil malo utesnjeno z nogami (čeprav je motor res ogromen) in je bil rahlo neudoben, kar zna bit deal breaker.

uredilo bitje Rubuz
Povezava do prispevka

 

 

 

morm kupt nove gume

do zdej sm vozu dunlop sportmax, mitas sf+ in pa mitas tf

dunlopke so drsele in so ble zaen kurac, mitaske so ble dobre pa še pocen

zdej pa vidm da so mitaskam touringforce nabil cene do daske in so iste cene kot pirelli diablo rosso 3

 

a mogoce ve kdo, kaj so te oznake pri istemu modelu pnevmatike? D, E, K, na mimovrste imajo navadno in M

 

https://www.liderpnevmatik.si/moto-pnevmatike/pirelli/diablo-rosso-iii/

 

image.png.498c026c7f266b2183139edaefdfa495.png

 

 

 

 

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

hey. iščem neko easy rider old school varianto motorja, 125ccm, za šiht, gostilna in domača regija tipa turce.
je kak predlog?
rabljen, nov, pač, da je vredu. sem laik tle :D

 

Glede na tvoj opis (125, old school) bi ti mogoče bil vseč kakšen Brixton, samo v SLO kot vem ni dealerja in je treba it kupit v Italijo/Avstrijo.

 

Cromwella dobiš novega za 2990€.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 12 minutami:

 

Glede na tvoj opis (125, old school) bi ti mogoče bil vseč kakšen Brixton, samo v SLO kot vem ni dealerja in je treba it kupit v Italijo/Avstrijo.

 

Cromwella dobiš novega za 2990€.

Fak tocn tak videz sem mel v mislih.

pa je to kvalitna zadeva? Ne poznam te znamke motorja

Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

Fak tocn tak videz sem mel v mislih.

pa je to kvalitna zadeva? Ne poznam te znamke motorja

 

To je avstrijska znamka, delajo pa na kitajski (itak večino stvari že delajo dol, od BMWjev do KTMov). Jaz sem peljal sicer 500 kubičnega Crossfire in je čisto v redu za peljat.

 

Lahko pa tudi Mash pogledaš, če ti je ta stil všeč. To je francosko, celo en malo rabljen je na avto netu (Falcone) za 2.700€.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...