Skoči na vsebino

[EA] Zgodan dostop


Priporočeni prispevki

Moje omiljene trenutno:

 

- Vamp Survivors

- Project Zomboid

- V Rising (tut eno izmed boljsih presenecenj letos)

- Valheim

- Farthest Frontier

- BeamNG.drive :ododava:

- Satisfactory

- Mount & Blade 2: Butterlord

 

Omembe vredne so definitvno se 7 Days to Die, My Summer Car in pa Dyson Sphere Program, sploh ta tazadnja je addictive as all fuck

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
5Stringed reče Dne, 30. 8. 2022 at 13:59:

Moje omiljene trenutno:

 

- Vamp Survivors

- Project Zomboid

- V Rising (tut eno izmed boljsih presenecenj letos)

- Valheim

- Farthest Frontier

- BeamNG.drive :ododava:

- Satisfactory

- Mount & Blade 2: Butterlord

 

Omembe vredne so definitvno se 7 Days to Die, My Summer Car in pa Dyson Sphere Program, sploh ta tazadnja je addictive as all fuck

 

js BNG.drive ne štejem za EA (čeprav ni končan). 
Že krepkih 10let ga razvijajo. 
Imo bo ta špil ena izmed boljših simulacij.

 

Kar nekaj ur sem v njem pustil. Odlična zabava je. 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 30. 8. 2022 at 13:26:

A pozna kdo mogoče kak youtube kanal ki reviewa take zgodnje zadeve, ker tega je količinsko noro.

 

Sicer je bolj indie game reviewer, ampak se poklapa, ker je dosti reviewanih iger še v EA:

 

https://youtube.com/c/SplatterCatGaming

 

Ene par všečnic mam po njegovi zaslugi na wishlisti; zdaj sem šel počekirat še svoj Steam.

 

 

EA igre, ki si jih lastim in so mi všeč:

 

7 days to die - po mnogih letih še kar v EA, ampak je kljub temu zelo dobra 3D zombie survival igra v popolnoma uničljivem voxel svetu (basicly HC Zapoc Minecraft)

 

Project Zomboid - podobno kot 7 days to die, a v 3d izometričnem pogledu ter bolj realističen, top šit

 

Barotrauma - zabavna 2D podmorniška simulacija, ki se dogaja na Europi, z vsemi tamkajšnjimi prebivalci vred; reč je presenetljivo globoka, lahko celo delaš električna vrata in podobne fore, nabiraš resurse, craftaš in se fajtaš

 

Age of Darkness: Final stand - RTS/TD (tower def.) hibrid; igra se podobno kot They Are Billions, če kdo pozna, a v medieval stilu. Igro vsake toliko zalaufam in pol kak teden počasi in previdno igram kako dobro plato; pavziranje pomaga, ampak je vseeno običajno na koncu vedno nailbiter, če boš zdržal zadnji val ali ne.

 

Space Haven - sicer še nisem igral Rimworld, ampak pravijo, da je dokaj podobno temu, le da se dogaja na vesoljski ladji oz. v vesolju. Iščeš novo Zemljo v približnem stilu špila FTL; letaš skozi osončja, vmes pa moraš nabirat resurse, izboljševat ladjo in opremo, spotoma pa se še otepaš raznih piratov in vesoljskih nestvorov. Ta me običajno tudi posesa za kak teden, ko se mi zalušta.

 

Songs of Conquest - moderni HoMM 3 klon v podrobnem pixelart stilu. Tega sem sicer le preizkusil, ampak je bila proper nostalgična izkušnja in ga lahko priporočam vsem HoMMijem.

 

 

Zanimive EA igre, ki jih še nisem igral:

 

Glitchpunk - deluje mi kot cyberpunk verzija prvega GTA-ja, what's there not to like :D

 

KeeperRL - zlobni klon Dwarf Fortress v Zelda grafičnem stilu

 

Subsistence - deluje mi kot The Long Dark brez večne zime

 

Industries of Titan - cyberpunk sci-fi city builder, Sim City na planetu Titan

 

UBOAT - stranska podmorniška simulacija, tokrat iz pogleda nemške posadke med 2 svetovno vojno. Če vam je dogajal film Das Boot, bi znalo bit zanimivo.

 

Satisfactory - Factorio v 3D, nuff said

 

Stoneshard - challenging turn-based RPG set in an open world, lepo mi zgleda

 

Fabular: Once upon a Spacetime - top-down spaceship combat špil z zanimivim twistom - človeštvo je v vesolju s srednjeveško tehnologijo in izgledom :sorcerer:

 

Colony Ship - a turn-based, party-based role-playing game set aboard a generation ship launched to Proxima Centauri. Meni deluje kot Fallout, ki se dogaja na ogromni vesoljski ladji, ta bo vsekakor keeper imho.

 

Workers & Resources: Soviet Republic - the ultimate real-time soviet-themed city builder tycoon game

 

Rings of Saturn - še ena top-down spaceship igra, tokrat si miner v Saturnovih obročih

 

NEBULOUS: Fleet Command - tole mi izgleda podobno Homeworld igram, a z bolj podrobnimi ladijskimi mehanikami

 

Konec 1. dela, da ne naštemam preveč povezav v en post.

uredilo bitje Tom7i
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Zanimive EA igre, ki jih še nisem igral, 2. del:

 

 

Global Conflagration Command & Conquer 3 klon z bolj realnim orožjem, ki se dogaja v Evropi

 

Prodeus - retro-moderni Doom klon, zgleda mi bolanija :mafija: Morda bo to kaj za obiskovalce teme Doom za 21. stoletje, @The Mothership@sadhu sequencer

 

Hidden deep - podobno kot Barotrauma, a se dogaja na podvodni raziskovalni postaji

 

Trans-Siberian Railway Simulator - Kaj narediš, če ti sredi sibirske tundre crkne lokomotiva?

 

1. Stopiš v ledeni mraz

2. Ustreliš medveda, ki te hoče pojest

3. Popraviš lokomotivo

4. Odpelješ se naprej

 

Morda bo to zanimivo za obiskovalce teme Potovanja po Rusiji ;)

 

Ostranauts - top-down detailed simulation of owning and living aboard a spaceship, in a solar system where honest living is a slow death sentence.

 

Farthest Frontier - zelo lep in detajliran medieval city builder sim, tega recimo poznam po zaslugi SplatterCata

 

Ranch Simulator - podobno kot farming simulator, ampak bolj na splošno

 

Gloomwood - obetajoč Thief klon, nuff said

 

Songs of Syx - fantazijski Dwarf Fortress klon z epskimi bitkami

 

WorldBox - God Simulator - ko si res RES želiš Clownworld spucat s kakim asteroidom

 

Zompiercer - Snowpiercer, but with zombies

 

Dread Templar - še en moderni retro FPS Doom klon, ampak bolj edgy

 

Grim Nights 2 - kot Terraria, ampak v zombi apokalipsi

 

Captain of Industry - Colony and factory simulation game, meni zgleda obetavno.

 

Dune: Spice Wars - 4X real-time strategy game from the developers of Northgard, set in Frank Herbert’s groundbreaking Dune universe

 

War of the Worlds - če vam je dogajal istoimenski film (tanovejši), bi znalo biti zanimivo.

 

Dovolj zaenkrat, upam da bo kaj od tega uporabno :happy:

uredilo bitje Tom7i
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...