Skoči na vsebino

Barbie


magični kralj

Priporočeni prispevki

  • 7 mesecev kasneje...

 

 

 

 

Peljal drago gledat Barbie...

 

7/10 ... Ful užival... In Trailerji dobr skrijejo :)

 

Zdj al sm pa jest ful preprost in mam počas res nizka pričakovanja :D  

 

Dobro narejeno filmsko in nadmočno poskrbljeno za obleke in kulise. Mogoč zgodbovno malo "upeša" vendar pa mi je vseeno hitro minil.

:D

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

Jaz sem pri trailerju v kinu dobil feeling kot da bo Truman Show 2.0.

 

Ne vem pa če bomo res šli gledat, ker so letos tudi Oppenheimer in Dune Part 2

Lahko rečem da ni Truman Show :)

 

Ja... kr par hudih filmov... Oppenheimer je mogoč preveč za našo :D Verjetno bi zarad mene šla gledat.

 

Dune ji pa ni potegnu.

 

Me je pa polnost dvoran presenetila... Pa fak... tok roza barve nism že dolgo vidu na kupu kot včeri pred dvorano :w00t:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Budget je 145 milijonov + marketing estimated še dodatnih 150. Studiov delež box officea je zelo zapleten in je precej spremeljivk (od trga do časa v kinu...) ampak povprečno približno 2/3 skupne cifre. Tako da še 100 milijonov in bojo v zelenem :D

 

Bo pa itak precej preseglo to + ogromno je licencnih izdelkov od katerih se bo zaslužilo :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

moje čisto nepotrebno mnenje ampak nisem pogledal in ne razumem zakaj bi moral gledati en rožnat film o Barbiki. Cel marketing je bil tako diaboličen, da te je moralno izsiljeval, da kot moški, ki želi ženskam dobro MORAŠ pogledati tale film, ker si drugače v resnici mizoginist. Ma pejte si rožnat dildo vstavit nekam. Ne enega, dva. :D 

Oliver Stone je pred izidom filma komentiral:

Navedek

“Ryan Gosling is wasting his time if he’s doing that shit for money. He should be doing more serious films. He shouldn’t be a part of this infantilization of Hollywood. Now it’s all fantasy, fantasy, fantasy, including all the war pictures: fantasy, fantasy,” Oliver said at the time.

po izidu pa vzel vse nazaj:

Navedek

He went on to say: “I was able to see Barbie in a theater back in July and appreciated the film for its originality and its themes. I found the filmmakers’ approach certainly different than what I expected. I apologise for speaking ignorantly.”

He added: “Barbie’s box office greatly boosted the morale of our business, which was welcome. I wish Greta and the entire Barbie team good fortune at the Oscars.”

no skozi filem, ki zgleda kot bomboniera in mi dvigne cuker že ob prvem pogledu ne mislim trpeti. :D

 

btw, Shakira says: ‘My sons hated it’ … Shakira says Barbie film is ‘emasculating’  (Krščen Matiček, ga bo zdaj najebala...)

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...