Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 1 minuto:

Kaj dela Nvidia. Za vsak nakup hujše enterprise kartice moram opisati za kaj se bo uporabljala in komu bo prodana. Dobro stiskajo američani kitajce in ruse.

 

Dokler sem na 500% v plusu in verjamem, da gremo še dalje... jim zaupam v nulo glede njihove politike :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 1 uro:

pobje graficna mi je zacela umirat, rabim neki tam okol 300e mogoc tud kej vec

 

trenutno gledam v nemciji Radeon RX 6700 XT

 

a maste kak boljsi predlo

Ce lahko kupis preko MindFactorija potem je RX 6800 za 377 eur dalec najboljsa zadeva, ki jo dobis za ta denar:
https://www.mindfactory.de/product_info.php/16GB-XFX-Radeon-RX-6800-SWFT-319-Core-Gaming-Aktiv-PCIe-4-0-x16--Retail_1420512.html

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 52 minutami:

Cas je, da EU omeji elektricno porabo consumer CPU in GPU jev. Kot so npr. omejili porabo sesalcev. Te neumosti da 14900ks porabi 400W se morajo koncati.

ja, dajmo omejitve in sankcije vsepovsod in vsakomur, to je pot v napredek, slava EUju

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 2 urama:

Cas je, da EU omeji elektricno porabo consumer CPU in GPU jev. Kot so npr. omejili porabo sesalcev. Te neumosti da 14900ks porabi 400W se morajo koncati.

Pač za consumer namene bi mogoče še imelo smisel (ki ga sicer trenutno ne vidim, ampak mogoče).

Za serverje pa ne vidim kako bi potreba po treh karticah namesto ene doprinesla do manj onesnaženja, W/perf?

Povezava do prispevka

Consumer itak... saj bojo. Nekje pa res mora bit meja. Saj recimo pri sesalcih tudi ni omejitve v industrijske namene ipd. Če je narod sam glup, pač rabi nekoga, da pove ko je dovolj. Od nekdaj se tako ali drugače omejuje narod in vedno se bo. Hjooo kaj bi vse jaz, če bi imel to moč.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Consumer itak... saj bojo. Nekje pa res mora bit meja. Saj recimo pri sesalcih tudi ni omejitve v industrijske namene ipd. Če je narod sam glup, pač rabi nekoga, da pove ko je dovolj. Od nekdaj se tako ali drugače omejuje narod in vedno se bo. Hjooo kaj bi vse jaz, če bi imel to moč.

 

Omejitev je tvoja vtičnica z 12A. Vse kar je več je možnost požara. No tudi to je 2kW :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...