Skoči na vsebino

Primeri inšpektorja Vrenka


DaCapo

Priporočeni prispevki

Navedek

Primeri inšpektorja Vrenka so dokazali, da v nedeljo zvečer še vedno najbolj prepriča dobra in napeta kriminalna zgodba z zanimivimi in nenavadnimi primeri. Šest delov nadaljevanke, ki je nastala po treh romanih Avgusta Demšarja, je rušilo rekorde v gledanosti. Nadaljevanka Primeri inšpektorja Vrenka, ki ga je upodobil igralec Dario Varga, je postala najbolje gledana igrana serija na TV Slovenija v tem tisočletju.

 

Prav vsi deli so bili najbolje gledane oddaje v svojem terminu med vsemi slovenskimi TV programi in se (skupaj z razvedrilnimi oddajami TV Slovenija) nahajajo v skupini 15 najbolje gledanih oddaj v letošnjem letu na TV SLO 1.

 

Nadaljevanko si je po zadnjih podatkih (22. 2.) v povprečju ogledalo 16,7 odstotka vseh gledalcev oz. 316.200 posameznikov, kar pa predstavlja 28-odstotni delež takratnih gledalcev televizije.

 

Podatki o gledanosti še kažejo, da si je vsaj del nadaljevanke ogledalo že več kot 45 odstotkov Slovencev oz. prek 860.000 posameznikov, nadaljevanka pa je na spletnem TV-portalu rtvslo.si/tv do zdaj nabrala skupno že skoraj 150.000 ogledov (vir: MMC RTV SLO).

 

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Malce sem sicer pozen, ampak v info: V Mariboru snemajo novo sezono Inšpektorja Vrenka!

 

May be an image of 6 people, people standing and outdoors

 

May be an image of 4 people and indoor

Ste opazili tapete (zemljevide) v hotelu? Sem kar ponosen, ker sem namreč sodeloval pri izdelavi!

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Da je spolni organ od ovce. Noben ni 2x teksta prebral kaj šele pogledal kaj so posneli.

Me zanima koliko klošarjev tako govori na sploh.
Pa tako brutalnega umora (kot reče Vrenko) že dolgo nisem videl. "*tup*".
Pa zakaj bi se ženska ustrašila slike tipa z zaprtimi očmi na sliki, kot da je videla posledice vojaške katestrofe (noben ji ne pove, kaj sploh gleda)

"Pa ne nikomur povedat da je umrl, naj ostane med nami, zdaj grem pa do njegove sodelavke" ... v naslednjem prizoru pa sodelavka že vsa objokana kot tip šele vstopa v sobo.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Tisti, ki ste prebrali knjigo Hotel Abazzia: kako se vam zdijo spremembe v seriji? 
V knjigi mi je namreč Opatija na polno sedla, prav tako tudi Ante. V seriji so to pač zamenjali (verjetno čisto logični razlogi zaradi budgeta itd., pa tudi žene Mojce itak ni že od vsega začetka - imamo pa zato odličnega fotra), ampak si vseeno ne morem ustvariti nekega mnenja. Je OK.. ni ok? 
Če ne bi bral bi mi pomoje itak na polno ustrezalo, sedaj pa se mi zdi, da je vseeno nekaj "izgubljeno s prevodom". :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...