Skoči na vsebino

Raised by Wolves


cin der

Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 2 urama:

men je bil prvi del še najbolši, pol gre pa zmeri bol dol

mislim, ffs, dejte mal raziskovat planet ane, ne pa da se drkate med sabo androidi vs templarji vmes pa otroci

(aja, to bi se preveč poznal na budgetu)


to ja, zacetek je obetal, pol je pa slo sam navzdol in to kar hitro

Povezava do prispevka

Se strinjam, prva dva dela sta bila še kar ok, pol pa so začeli precej bluziti.

 

A gledam, ker mi je ostal le še en del in ker bom tako ali tako vse skupaj pozabil.

 

Zame je škoda potenciala te serije. Nov svet je, ljudje in androidi pa prinesejo iste probleme in vse razfukajo, kar se da.  Naj kar oboji izumrejo, bo še najmanj škode za celotni planet. Me pa zanima, kakšni so drugi deli planeta, ker se še niso spokali naprej.

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 11 urami:

 

Zame je škoda potenciala te serije. Nov svet je, ljudje in androidi pa prinesejo iste probleme in vse razfukajo, kar se da.  Naj kar oboji izumrejo, bo še najmanj škode za celotni planet. Me pa zanima, kakšni so drugi deli planeta, ker se še niso spokali naprej.

 


sej itak hocjo povedat, da so ljudje/vera cancer, sam bi to lahko naredili na kak boljsi nacin imo

Povezava do prispevka

zadnji del mi je v bistu kar uničil izkušnjo

 

vključuje nove misterije, hkrati pa ne pojasni obstoječih in s tem, ko noče razjasniti zadev ali dokončati tistih, ki bi se morale zaključiti (npr. ragnarjeva zgodba), tudi ne pušča neke niti, ki bi me vlekla v potencialno 2 sezono.  

 

dobro je bilo dokler je trajalo, zdaj me ne več zanima

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

Tok potenciala na koncu pa tako sranje. V bistvu so začeli sezono prepozno. Zgodba z Zemlje, raztegnjen na eno sezono, bi bila precej boljša. Pa na koncu ladjica z mamo in fotrom ter ark(i) v bitki s časom.

Druga sezona pa neka boljša verzija tega sanja, ki smo ga gledali.

Ko Caleb sliši Sola in mati zanosi, gre vse strmo navzdol.

Povezava do prispevka

Jao mene. Pogledal sem vse dele pa sploh ne vem več kaj vse me moti in kaj mi je kul.  V zadnjem delu se je zgodilo precej stvari/twistov, ki so mi pokvarili izkušnjo ampak en največjih wtf momentov je bil par delov nazaj...tista "reverse transfuzija". WTF??? Za trenutek sem imel pred očmi Pyramid Head-a iz SH serije :P

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

gledam drugo sezono. trenutno pri petem delu.

 

če je Westworld postal driska po prvi sezoni, je druga sezona Raised by Wolves občutno boljša od prve. se splača pogledat vsem, ki so se prebili čez prvo sezono

 

also: škoda, da so skenslal serijo :/

 

 

uredilo bitje ChAiN
Povezava do prispevka
ChAiN reče Dne, 24. 6. 2022 at 11:49:

če je Westworld postal driska po prvi sezoni, je druga sezona Raised by Wolves občutno boljša od prve. se splača pogledat vsem, ki so se prebili čez prvo sezono

 

emmm če si lih pri westworldu...

Zdej pride ven nova sezona, ne vem kakšna bo.

Ampak prejšnja sezona mi je bila pa res odlična. Vse mi je pasalo v tako scifi serijo. Sem nahajpan za novo sezono... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...