Skoči na vsebino

Stripi


kid666

Priporočeni prispevki

@DaCapo

S Calibre sem jih avtomatsko pretvoril v MOBI format in naložil na Kindle Paperwhite. Je kar nekaj ur mlelo vse skupaj. Kolikor sem pregledal na hitro, vse deluje brezhibno. Slika je dokaj jasna in čitljiva. Izpade sicer nekoliko majhno, vendar imam na srečo še vedno 100% vid na blizu tako, da mi ne dela težav. Sicer imam tudi Ipad, ki je veliko boljši za stripe, ampak Mikija sem si prav zaželel na e črnilu.

 

Par utrinkov iz štirih različnih knjig.

 

screenshot_2024_01_18T18_01_15+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_01_43+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_02_15+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_02_58+0100.png

uredilo bitje LakomLačen
dodane sličice
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
LakomLačen reče Dne, 18. 1. 2024 at 18:06:

@DaCapo

S Calibre sem jih avtomatsko pretvoril v MOBI format in naložil na Kindle Paperwhite. Je kar nekaj ur mlelo vse skupaj. Kolikor sem pregledal na hitro, vse deluje brezhibno. Slika je dokaj jasna in čitljiva. Izpade sicer nekoliko majhno, vendar imam na srečo še vedno 100% vid na blizu tako, da mi ne dela težav. Sicer imam tudi Ipad, ki je veliko boljši za stripe, ampak Mikija sem si prav zaželel na e črnilu.

 

Par utrinkov iz štirih različnih knjig.

 

screenshot_2024_01_18T18_01_15+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_01_43+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_02_15+0100.png

 

screenshot_2024_01_18T18_02_58+0100.png

 

Bi uploadal kam tele mobi formate?

Povezava do prispevka

Kje bi lahko najbolj ugodno nabavil Death Note mango? V angleščini, seveda. 
Je to ok? Death Note Complete Box Set: Volumes 1-13 with Premium: Ohba, Tsugumi, Obata, Takeshi: 9781421525815: Amazon.com: Books ali se najde še kje drugje?

Death Note anime mi je namreč en najlubših. Komot za na top tri lestvico! :) Bi pa res rad braaal mango.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 minutami:

Kje bi lahko najbolj ugodno nabavil Death Note mango? V angleščini, seveda. 
Je to ok? Death Note Complete Box Set: Volumes 1-13 with Premium: Ohba, Tsugumi, Obata, Takeshi: 9781421525815: Amazon.com: Books ali se najde še kje drugje?

Death Note anime mi je namreč en najlubših. Komot za na top tri lestvico! :) Bi pa res rad braaal mango.

 

Jaz sem nabavil zaenkrat prve 3 dela... za 15€

 

https://scifier.com/death-note-box-set-vol-s-1-13-volumes-1-13-tsugumi-ohba-9781421525815/   tukaj je za70€ z poštnino, Uporabi kodo Notebook pri checkoutu. Ne vem kolk ima amazon poštnine.

uredilo bitje MIHAc
Povezava do prispevka

Ne vem, nazadnje ko sem kaj naročal iz UK so še bili v EU... pod 150€ se naj bi plačal le ddv, nad 150€ pa še carina. Če je izvor knjige (torej tiskano) v UK pa to vse odpade. Jaz na naročeno še čakam... zna bit še kake 2 tedna.

 

Glede Death nota... videl sem da na Scifier strani prodajajo tudi 1 knjigo all in one. Cena pod 40€. Ampak ne vem kako je to brat, jaz imam 1 knjigo z 2 voluma, pa se že pozna, da je veliko debelejša in težje listat. 12 v eni sami knjigi, to mora bit kot kak telefonski imenik.

 

https://scifier.com/death-note-all-in-one-edition-takeshi-obata-9781421597713/ 

Povezava do prispevka
dreknapalci reče pred 2 minutama:

Ni pršu paket? :innocent:


@dreknapalci: en drek je pršu, lol. Prav jezen sem bil včeraj. Na email dobim da bo med 17.00 in 20.00. Čakam ko neki majmun... nič. Potem grem ob 21.00 čekirat mail in je bila postavka spremenjena, češ da je dostavljeno. Rahel infakrt. Ampak nisem imel druge, kot da prespim. Danes čekiram status in je bilo popravljeno, namreč da je bil včeraj paket dostavljen v skladišče v Limbušu (ob 19.00). Ajme, da niso morali še teh par km v Maribor pripeljat. Danes itak sobota, jutri nedelja in reveži ne morejo dostavljat. Pa ok, bo pač v ponedeljek. 

Povezava do prispevka

Dejansko, če bo kdo kdaj naročal kaj iz tujine: SciFier (UK) so zaupanja vredni, res ugodni in hitri. Death Note škatla je sicer moj prvi nakup, ampak vseeno takoj vidim, da delajo "s srcem" in v dobrobit stranke. Logično, saj vsaka zadovoljna stranka je tudi dobra reklama. Pakirano je tako, kot npr. v Sloveniji ne bi poslala nobena knjigarna. Res veliko tiste pene + ščitniki na vseh robovih škatle, da ja ne bi bilo karkoli poškodovano. Tako se dela! Plus to, da so zabavni (res dobre emaile dobiš) in z vsakim nakupom zbiraš celo "točke" (pač funte), ki jih lahko unovčiš pri naslednjem nakupu.  Močno priporočam. 

Moj naslednji nakup bo verjetno komplet Tintin. V SciFier UK stane 109 € (+ 8 poštnina), v Mladinski SLO bi me prišlo 162 (+ 10 poština). Identični verziji (bigbox osmih knjig z vsemi epizodami, v angleščini seveda). Kar faking razlika v ceni, a ne?  
Ni čuda, da slovenske knjigarne potem jamrajo o slabi prodaji in posledično še bolj višajo cene, namesto da bi vsaj malce spremenili "poslovno politiko".

edit: Hvala pa predvsem mnenjalničarju @MIHAc, ki me je razsvetlil (in dal celo kodico za super popust).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Btw, @DjJuvan: imaš kakšne informacije glede novih delov prevedenega Alkimista? 
Zaenkrat imam prve štiri mange, zdaj pa že lep čas ni kakšnega novega dela. Čakam petko in šestko kot norček! :)  (vedno pač kupim najmanj dve skupaj zaradi poštnine). 

 

Zgleda so za en mesec zamaknili novo izdajo. Zdej naj bi nov volume izšel šele marca. :\

Povezava do prispevka

Tnx!!!! @DjJuvan  Samo da bo.
Bom pa verjetno preklopil na nakup posameznega voluma; tistih par centov poštnine gor al pa dol. Tako bom vsaj zagotovo in najhitreje dobil. :)  Ker nikakor ne bi rad zgrešil kakšnega dela, ker je razprodan. (bojda je štirico sedaj že težko dobit).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Dejansko, če bo kdo kdaj naročal kaj iz tujine: SciFier (UK) so zaupanja vredni, res ugodni in hitri. Death Note škatla je sicer moj prvi nakup, ampak vseeno takoj vidim, da delajo "s srcem" in v dobrobit stranke. Logično, saj vsaka zadovoljna stranka je tudi dobra reklama. Pakirano je tako, kot npr. v Sloveniji ne bi poslala nobena knjigarna. Res veliko tiste pene + ščitniki na vseh robovih škatle, da ja ne bi bilo karkoli poškodovano. Tako se dela! Plus to, da so zabavni (res dobre emaile dobiš) in z vsakim nakupom zbiraš celo "točke" (pač funte), ki jih lahko unovčiš pri naslednjem nakupu.  Močno priporočam. 

Moj naslednji nakup bo verjetno komplet Tintin. V SciFier UK stane 109 € (+ 8 poštnina), v Mladinski SLO bi me prišlo 162 (+ 10 poština). Identični verziji (bigbox osmih knjig z vsemi epizodami, v angleščini seveda). Kar faking razlika v ceni, a ne?  
Ni čuda, da slovenske knjigarne potem jamrajo o slabi prodaji in posledično še bolj višajo cene, namesto da bi vsaj malce spremenili "poslovno politiko".

edit: Hvala pa predvsem mnenjalničarju @MIHAc, ki me je razsvetlil (in dal celo kodico za super popust).  

https://amzn.eu/d/1YCahhY

tintin je cenej na Amazonu (samo ne vem če je identična izdaja kto ti misliš)

 

 

sam pa iščem Gantz bundle za ugodno ceno..

Povezava do prispevka

@kid666: je identična, da.Tnx za info.  Ampak ko sem vse poklikal mi je Amazon vseeno dal višjo končno ceno kot SciFi (kljub neki amazon kodi za popust). Tako da... kaj pa vem. :)  Plus je edino to, da bi znalo hitreje prit iz Amazona, ampak se mi res ne mudi. (Tintina imam komplet v digital cbr. ;) ) .

Finta je, ker ima Scifier nek popust na točno ta komplet:
image.png.a018d469c575347f6943f4c8dea2588b.png
+ 8 € poštnina za v SLO.
- mojih par funtov, ki jih imam v dobroimetju in dejansko pridem na 105 € za komplet z dostavo, vat itd.. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

Dejansko, če bo kdo kdaj naročal kaj iz tujine: SciFier (UK) so zaupanja vredni, res ugodni in hitri. Death Note škatla je sicer moj prvi nakup, ampak vseeno takoj vidim, da delajo "s srcem" in v dobrobit stranke. Logično, saj vsaka zadovoljna stranka je tudi dobra reklama. Pakirano je tako, kot npr. v Sloveniji ne bi poslala nobena knjigarna. Res veliko tiste pene + ščitniki na vseh robovih škatle, da ja ne bi bilo karkoli poškodovano. Tako se dela! Plus to, da so zabavni (res dobre emaile dobiš) in z vsakim nakupom zbiraš celo "točke" (pač funte), ki jih lahko unovčiš pri naslednjem nakupu.  Močno priporočam. 

Moj naslednji nakup bo verjetno komplet Tintin. V SciFier UK stane 109 € (+ 8 poštnina), v Mladinski SLO bi me prišlo 162 (+ 10 poština). Identični verziji (bigbox osmih knjig z vsemi epizodami, v angleščini seveda). Kar faking razlika v ceni, a ne?  
Ni čuda, da slovenske knjigarne potem jamrajo o slabi prodaji in posledično še bolj višajo cene, namesto da bi vsaj malce spremenili "poslovno politiko".

edit: Hvala pa predvsem mnenjalničarju @MIHAc, ki me je razsvetlil (in dal celo kodico za super popust).  

Si dobil kakšno carino za plačat?

Povezava do prispevka

@DaCapo fino da si zadovoljen. Da ne boš mislil, na Scifierju sem prvič naročil par dni pred teboj. Moj paket so šele pred kratkim odposlali. Jbat ga, kaj pa naročam 15 mang naenkrat (pa ene rabljene vmes).

 

Ma vsaka stvar je za nekaj dobra. Vmes ko čakam sem se vsaj par animejev spravil gledat. 

 

Povezava do prispevka
MIHAc reče pred 1 minuto:

@DaCapo fino da si zadovoljen. Da ne boš mislil, na Scifierju sem prvič naročil par dni pred teboj. Moj paket so šele pred kratkim odposlali. Jbat ga, kaj pa naročam 15 mang naenkrat (pa ene rabljene vmes).

 

Ma vsaka stvar je za nekaj dobra. Vmes ko čakam sem se vsaj par animejev spravil gledat. 

 


Jaz bom itak še marsikaj naročil tu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...