Skoči na vsebino

Formula 1 S2023


OBELIX

Priporočeni prispevki

OBELIX reče pred 2 minutama:

Pri 25 letih se ne obnašaš ko en mali froc. Brez da upoštevamo da je F1 prvak.

lej eno je da to narediš irl, ampak meni se zdi da če to narediš v simracingu povsem ok. ja boš diskvalificiran in se strinjam s tem, prav tako se je tudi max strinjal. ni protestiral. 
v motorsportu v ZDA pogosto pustijo da se nestrinjanja razrešijo med dirkači samimi na dirki/ah, brez nekega poseganja po kaznih. 

 

Povezava do prispevka

Par sekund v video od tam kjer si ti limal

image.thumb.png.70d767ce2ea65e88a4b806fa8db3d6c0.png

 

Meni to zgleda kot kazen. To da dirkač prej ukrepa sam kot vodstvo dirke je pa kar velika blamaža za celoten šport. Sam ajd, govorimo o redneckih, tak da tud opazjo ne.

 

Sim racing pa že davno ni več sam ena zajebancija, sploh ko se gre za tako javne dirke. Na privat serverju pa delaj kar češ.

Če je tako kot ti praviš, vse skupaj samo igračkanje, potem je pa Maxipad izpadel še kot hujši froc.

Povezava do prispevka

Malo v opravičilo Maxu, glede tistega online incidenta. Model ki jih je fasal je že večkrat nabil takole koga od njegove ekipe in Maxa. Je pravi pain in the ass, tako da tlele bi lahko rekli milo za žajfo. Je pa Max dobil mal svojih žgancev za pojest, samo da je on takele redno spuščal Lojzetu v tisti že vemo kateri sezoni. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 29 minutami:

jp

jutre ob 12 mas shootout in pole se sprint ob 16

sovražim ta format. Samo da več časa posvečamo gledanju njihovega prenosa. pač itak sem jaz neumen ker to še vedno gledam, kljub temu da se ve da bo max zmagal prvenstvo, ampak je kot droga. 

Povezava do prispevka

Haha, ja ker upaš da bo kaj drugače. Faak se mi res smilijo Ferari navijači. Tko vedno izvisijo. Po Šumi eri so pohani. Lani so imeli res raketo, pa niso znali zadeve nadgrajevat. Samo pogledamo kam je prišel RBR pa Aston, pa zadnji čas Mkvarn. Ferari pa izbere kontra smer :D  

 

Merc medtem z novimi updejti v Spaju. Zadnje krilo, poden in stranski zaboji. Se pravi RBR sam 1 minut pred vsemi. 

 

Je pa tako, da je napovedana kar konkretna porcija dežja in nekateri imajo pomisleke da bi dirko sploh speljali do konca.... 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka

ne me jebat da si liberty ne more privoscit par orgonskih topov

 

drgac pa ideja. v deznih dirkah so dovoljeni dodatni elementi ki zmanjsujejo spray odzadi (pokrita zadnja kolesa). to in globoka stojeca voda se mi zdita edina elementa na katero dirkac ne more vplivat. ostalo lahko resujejo s skillom.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

ne me jebat da si liberty ne more privoscit par orgonskih topov

 

drgac pa ideja. v deznih dirkah so dovoljeni dodatni elementi ki zmanjsujejo spray odzadi (pokrita zadnja kolesa). to in globoka stojeca voda se mi zdita edina elementa na katero dirkac ne more vplivat. ostalo lahko resujejo s skillom.

kako pizda ti genij za f1 neves da so ravno to testirali v angliji in ni bilo ucinka

Povezava do prispevka

ocitno ni prisla informacija do mene

zgleda so testirali slabo implementacijo.

 

zdaj razumem, da to ni trivialno implementirat, ker zrak, ki je speljan po sasiji nekam more it in ne sme dvigovat vode v zrak, ne sme povzrocat nestabilnost avta itd. sam ne mi rect, da se ne da narest.

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 2 urama:

Haha, ja ker upaš da bo kaj drugače. Faak se mi res smilijo Ferari navijači. Tko vedno izvisijo. Po Šumi eri so pohani. Lani so imeli res raketo, pa niso znali zadeve nadgrajevat. Samo pogledamo kam je prišel RBR pa Aston, pa zadnji čas Mkvarn. Ferari pa izbere kontra smer :D  

 

Merc medtem z novimi updejti v Spaju. Zadnje krilo, poden in stranski zaboji. Se pravi RBR sam 1 minut pred vsemi. 

 

Je pa tako, da je napovedana kar konkretna porcija dežja in nekateri imajo pomisleke da bi dirko sploh speljali do konca.... 

Ferari je mel raketo, ki je žrla gume k zmešana, Ferarijeve strateške velemojstre in Leclerca, ki ne more brez izleta v zid vsak mesec.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...