Skoči na vsebino

Formula 1 S2023


OBELIX

Priporočeni prispevki

V Avstriji so pripeljali 1/3 paketa nadgradenj, ki naj bi obsegal približno polovico izboljšav, v Silverstonu so pripeljali 2/3 in na naslednji dirki pripeljejo še 3/3 paketa. Stella se je v intervjuju po dirki izrecno zahvalil Promodrou za trdo delo na aero razvoju. Glede na to, da je naslednja dirka Madžarska, ki ni aero prijazna, bomo videli kje prbližno je McLaren. Imho nazaj kako mesto ali dve, za Mercedesom, Astonom in Ferrarijem, ampak in the mix.

Povezava do prispevka
Chris reče pred 1 uro:

ce ga bo tsunoda nabijal tako kot de vrijsa, pol je konec kariere fix

Ja, se strinjam, če Tsunoda odpelje bolje potem papa. Samo to je skoraj čudež, ker meni je Tsunoda na istem nivoju kot Devris, z letom več izkušenj in podporo Honde. Baš sposoben pa ni videti. 

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 11 urami:

Ja, se strinjam, če Tsunoda odpelje bolje potem papa. Samo to je skoraj čudež, ker meni je Tsunoda na istem nivoju kot Devris, z letom več izkušenj in podporo Honde. Baš sposoben pa ni videti. 

Tudi meni tsunoda ne deluje neki baš, ampak riccardo je tudi fajn razočaral v mclarnu. Čas bo vse povedal, velik vpliv bodo imele tudi karakteristike bolida AT, če bo sedel dannyju. me pa zanima kdo bi bil potem naslednji v čakalnici za sedež AT oziroma če bo perez še naprej izpadal v q1..predvidevam da kak Lawson ali Hauger, če ne poberejo koga iz trenutnih moštev f1. 

Povezava do prispevka

Kaj pa če so Rikija dali na hitro v AT toliko, da se spet "ufura", naslednje leto pa zamenja Pereza?

 

To bi pojasnilo zakaj so to storili sredi sezone. Ker tako kot DeVries ni pokazal ničesar presežnega, tudi ni delal neke velike škode ali neumnosti. Mi je nelogično, da so ga sredi sezone nogirali. 

 

Povezava do prispevka

Enostavno so pomoje mislili da so s De vrijsom pri AT/RB našli klona maxa, pa se ni izkazal zadosti. De Vrijs žal ni pay driver, pa tudi ni neka osebnost ki bi privabila denar. Tsunoda ima za sabo hondo, in dokler bo ta plačevala bo tam tudi ostal (oziroma kamor honda gre), v kolikor ne bo oponašal šumija iz 2022. 
Vsekakor sedaj riccardo perezu še bolj diha za ovratnik. Če bo dr bil že na kakem quali boljši v očitno inferiornem bolidu zna perez letet oziroma pristat v AT. 

uredilo bitje Chris
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...