Skoči na vsebino

[multi] Wo Long: Fallen Dynasty


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 35 minutami:

Velika šansa, da tudi Nioh ne bo zate, ker je combat točno taki kot v Wo Longu, razen deflecta. Je pa 50 drugih mehanik.

Nioh me je vedno odbil z nekim stance načini. Tu, če si igral sekira pokapiraš boj v par sekundah in gasa. Magije se nisem posluževal, ker pač mi je zapolnila tist bar. V boss bojih sem sem pa tja uporabil divine beast to je pa to.

Kot je že nekdo zapisal špil ni nič več kot igra, ki zapolni praznino do naslednje souls igre.

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

Nioh me je vedno odbil z nekim stance načini. Tu, če si igral sekira pokapiraš boj v par sekundah in gasa. Magije se nisem posluževal, ker pač mi je zapolnila tist bar. V boss bojih sem sem pa tja uporabil divine beast to je pa to.

Kot je že nekdo zapisal špil ni nič več kot igra, ki zapolni praznino do naslednje souls igre.

 

Jaz sem 90% časa igral v mid stance :D Preveč tehnično zahtevni borilni sistemi niso zame zato tud je bil tud Street fighter 2 edina pretepačina ki sem jo obvladal dovolj dobro da sem lahko veliko zastonj igral na nazorjevi.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Ouch.

 

 

To je to, ko greš poenostavljat in poneumljat dober sistem. Škoda res, ker ravno v tem segmentu je Nioh bil biser, sploh dvojka.

 

Sem imel v planu počakat vse 3 DLCje, da sprimem za igro, ma če ne bo konkretnih izboljšav bom kar preskočil ali pa sprobal tisti FF spin off.

 

Ah well, dajmo čakat na Nioh3.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...